Chromoterapie ve sprše: výhody barevné sprchy

Chromoterapie ve sprše: výhody barevné sprchy 1

Barvy vyzařují světelnou energii prostřednictvím vibrací, které pak ovlivňují Vaše tělo i emoce, čímž přispívají k lepší kvalitě Vašeho života.  

Proto je zde chromoterapie, terapie založená na přínosu barev, nazývaná také „terapie barev“. Je to technika, která má za úkol stimulovat pocity a zároveň vyrovnávat nerovnováhu způsobenou každodenním stresem a/nebo podporovat pozitivní náladu.

 

Relaxace spojená s barvami

  • Oranžová odstraňuje únavu a působí proti depresi   
  • Žlutá je barva energie, která podporuje nadšení a vylepšuje mysl a svalový tonus 
  • Zelená souvisí s přírodou: uklidňuje a povzbuzuje zároveň, dává klid a pomáhá usnout   
  • Modrá znamená klid, vytváří pocit míru a pomáhá uvolnit svalové napětí
  • Fialová aktivuje Vaši představivost
  • Indigově modrá je barva kreativity a inspirace
  • Fuchsiově růžová zvyšuje krevní tlak, reguluje vitalitu a „rozjede Vás“

 

Barevná sprcha: emoční technologie

Kromě terapeutického používání barev na interiérovou výzdobu se v poslední době náš domov stal příjemnějším a více léčivým místem s útulnějšími prostory díky aplikaci nejmodernější technologie v oblasti vybavení koupelen. Při zohlednění nejnovějších trendů v oblasti interiérového designu a zároveň uplatnění učení dávných mudrců spoléháme na aplikaci barevné terapie v designu koupelny implementací sprchových hlav a sprch s barevnými LED světlem vrhaným do sprchového prostoru.

 

Optimalizujte svou náladu a dejte si barevnou sprchu

Na základě doporučení odborníků stačí k získání výhod barevné terapie 30 minut denně. Sprchy Lounge Wellness Showers a Seasons umožňují kombinaci různých pocitů, které poskytuje každý barevný tón, s různými vodními prvky, které vytvářejí déšť, sloup vody nebo vodopád. Získáte tak celou škálu emocí, kde kromě výhod samotné vody a chromoterapie využíváme vlastnosti barev, což je skvělý recept na zahájení nebo ukončení každého dne.

 

Jakou barvu si vybrat? Kombinujte barvy, až dosáhnete harmonie.

Pro sladění zážitku s emocemi používají sprchové hlavy pro chromoterapii až 16 různých přizpůsobitelných možností, od studených klidných barev až po teplé revitalizující barvy.