Co všechno se nachází v soukromém letadle za 53 milionů dolarů?

Co všechno se nachází v soukromém letadle za 53 milionů dolarů? 1

Už jste se někdy zajímali o to, co se nachází uvnitř soukromého letadla za několik milionů? Embraer Lineage 1000E představuje to nejlepší, co si můžete za své miliony koupit.

Za 53 milionů dolarů získáte nejlepší dostupnou výbavu v soukromém letadle. Tento model byl představen začátkem roku na Ženevské výstavě EBACE a je určen pro ty, kteří jsou zvyklí za své peníze dostat to nejlepší.

Nekonečné očekávání klientů jsou pouze jednou částí práce viceprezidenta interiérového designu jménem Jay Beever. Tohoto pána nezaskočí ani takový požadavek jako je přidání krbu na hlavní paluby kabiny. Je zřejmé, že to přineslo zvýšení byrokracie s ohledem na bezpečnostní aspekty. O takový požadavek je jednoduché zažádat, horší je ho zrealizovat.

Embraer Lineage 1000E obsahuje téměř 250 metrů čtverečních životního prostoru. Klienti jsou hýčkáni tisíci různých kombinací zahrnující nejlepší kůže, bavlnu či hedvábí pro pět vnitřních zón. Návrháři tráví bezpočet hodin zkoumáním různých materiálů a výrobků, takže když přijde zákazník s jedinečným požadavkem, vždy mají připravenou odpověď, říká Beever. Co však Embraer Lineage 1000E odlišuje od jiných soukromých proudových letadel, je jeho ideální velikost.

Létat může i do menších letišť, jako je Aspen, CO a Teterboro v New Jersey (mimo New Yorku), kde je hmotnost a rozpětí křídel limitovaná. Většina soukromých letadel se sem prostě nedostane, co řadu klientů velmi trápí.

Na palubě letadla se nachází obrovská manželská postel, která dělí prostor od zbytku kabiny a je jakýmsi ostrovem soukromí.

Prostor znamená luxus, říká Beever, jehož úkolem je přetavit ho do takové podoby, aby se v něm klienti cítili jako doma. Je nemyslitelné, abyste uvízli v malém válci po dobu několika hodin.

Lineage 1000E se dodává s průmyslově největší sprchou s vlastní 30 galonovou nádrží teplé vody. Samostatná nádrž se používá pro palubní myčky. Sprchový kout je vybaven kamennými zdmi a podlahami. Okna sem propouštějí dostatek světla, zatímco vy si myjete své nohy ve výšce 12 500 metrů.