Conor McGregor a jeho kolekce luxusních hodinek

Conor McGregor a jeho kolekce luxusních hodinek 1

Buď ho milujete, nebo nenávidíte. Mayweather vs McGregor je dnes případ jako stvořený pro dějepisné učebnice. Zapomeňte na odporný a nekonvenční boj. Třeba popřemýšlet, zda jsme se dosud bavili jen proto, že McGregor jistě ví, jak dát najevo své pochybnosti.

V tom, co dělá je opravdu zručný, ale Mayweather také jistě není ten, který by se v ringu nemotorně motal. Nicméně, mezi všemi tiskovými konferencemi, zápasy a titulky se stále řadí mezi benjamínky. Možná. Na druhé straně je však třeba zmínit, že kolekce hodinek Conora McGregora je prostě úžasná!

Mayweather by mohl být v různých směrech šampiónem, minimálně pokud by šlo o boxerský rekord, ale nemůžeme to říct o jeho bankovním účtu, protože problémy s daněmi nejsou příjemnou záležitostí. Nicméně, Conor McGregor se stal opravdovým idolem! Dobře se obléká, skvěle jezdí a má pekelnou sbírku hodinek, které nestíhá střídat. Viz jeho pozoruhodnou sbírku hodinek.

Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona

První hodinky Daytona byly vyrobeny v roce 1963. Jde o kousek, který je bez pochyb snem každého sběratele hodinek. Byl i bude. Vyrobeny byly pro profesionální závodníky, ale v současnosti představují alfa a omegu v hodinářství.

Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40

Světlo světa poprvé spatřily v roce 1956 a jde o první hodinky, které zobrazovaly den a datum na jedné ploše ciferníku. Conor vlastní platinovou verzi s brilantním ledově modrým ciferníkem a prezidentským náramkem. Dnes je to klasika, která je již tradičně moderní.

Patek Philippe Nautilus 5980 / 1AR-001

Jde o synonymum výjimečné kvality. Proto je i vzhled této kolekce hodinek více přínosem jak překvapením. Jde o pozoruhodnou kombinaci oceli, růžového zlata a safíru s brilantním modrým gradientem na ciferníku. Součástí je mechanický samonatahovací kalibr s funkcí chronografu na mono-sčítací ve spodní části ciferníku.

Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40

V té nejoblíbenější podobě: 18-karátů. Zlato a římské číslice na ciferníku v barvě šampaňského. Jde o kousek, který se jednoznačně vryje do paměti.

Rolex Oyster Perpetual Sky-Dweller

Jde o hodinky, které jsou chráněny nejméně 11 až 14 patenty. Model byl zhotoven pro cestovatele první třídy. Představeny byly v roce 2012 a jsou skutečně sofistikované. Pod jejich kapotou se ukrývá snad nejkomplikovanější mechanismus 9001, jaký kdy Rolex vyrobil. Pokud Sky-Dweller, tak jedině na kůži!

Audemars Piguet Royal Oak Offshore Chronograph

Krásné sportovní hodinky legendární švýcarské značky, kterou není třeba zvlášť představovat. Stříbrný tónovaný ciferník je posílen nezaměnitelným vzorem „Méga Tapisserie“. Samonatahovací mechanismus je poháněn přirozeným pohybem zápěstí McGregora.

Rolex Oyster Perpetual Sky-Dweller ever Gold

Rolex uvádí nový odstín ciferníku pod názvem „Colour Chocolate,“ no Conor raději používá název „Galaxy Caramel“.

Rolex Oyster Perpetual Day-Date 40 Green dial

Sbírka hodinek Conora McGregora by jednoznačně nemohla být úplná, kdyby v ní chyběla irská zelená. Souhra zelené se zeleným ciferníkem je opravdu efektní.

Patek Philippe Rose Gold Nautilus 5980 / 1R-001

Krása růžového zlata se snoubí s nejdokonalejším mechanickým kalibrem. Jde vskutku o živou legendu mezi hodinkami!

Rolex Oyster Perpetual Cosmograph Daytona Green dial

Conora s těmito hodinkami spojuje úžasná přesnost a nebojácnost vyniknout. Zelený ciferník je brilantní.

Franck Muller Diamond encrusted

Sofistikovaný a propracovaný mechanismus v praxi.