Dejte si pozor na sociální sítě. Tito lidé díky nim vraždili

Dejte si pozor na sociální sítě. Tito lidé díky nim vraždili 1

Internet je úžasným, ale zároveň i nebezpečným místem. Existují tisíce párů, které se přes seznamky vzali a jsou spolu dosud. Působí na nich však i psychopati, kteří jen číhají na svou oběť. Toto jsou ty nejznámější případy zabijáků, kteří vraždili díky internetu.

Craigslist Killing

Philip Markoff

Philip vypadal jako normální chlapík. Byl zasnoubený se ženou, kterou poznal na univerzitě a čekali ho státnice z medicíny.Všechno by bylo v pořádku, až na fakt, že přes internetovou seznamku lákal ženy k sobě do bytu. Dvě z nich znásilnil a okradl a jednu další zabil. Dokonce byl o něm natočen i film s názvem Vrah přes inzerát.
Vražda Sofyena Belamouaddena
Dvacet teenagerů z jedné z londýnských škol přes sociální sítě plánovali vraždu žáka Sofyena Belamouaddena z jednoho z konkurenčních vzdělávacích zařízení. Věděli, kterým vlakem chodí ze školy domů a přepadli ho krátce po vystoupení z vozu. V rukou měli nože, šroubováky a dokonce i samurajské meče. Celý útok se odehrál před očima stovek svědků, ale žádný z nich nezakročil. Z vraždy prvního stupně byli obviněni jen tři pachatelé.
0815slender-man03

Slender Man
Dvě dvanáctileté školačky z americkému Wisconsinu v květnu 2014 soudili jako dospělé. Důvod byl jednoduchý: pokusili se zavraždit svou spolužačku, protože jim to prý přikázal Slender Man.  Obě nezletilé pachatelky si za mřížemi posedí 65 let.

Mezi mé záliby patří: vraždění lidí
Na sociálních sítích si mezi své záliby můžete napsat cokoliv. Jen 15-letá Alyssa Bustamanteová mezi své koníčky zařadila vraždění lidí. Mnozí to považovali za nevhodný černý humor, ale kdepak. Alyssa nejprve dobodala svou devítiletou sousedku, pak jí podřezala hrdlo a nakonec se ji pokusila pohřbít na zahradě v mělkém hrobě. Zpoza vězeňských mříží již nevyjde.
VAM4f89f3_P201311140024601

Plány Marissy Williamsové
Náctiletá Marissa  ráda zvala přes internet do domu, ve kterém ji vychovávala její teta, cizince, se kterými se opíjela a sexovala. Teta se tedy rozhodla, že jí dá lekci. Na seznamce si založila mužský profil a chtěla Marissu svést. Ta se jí po několika dnech svěřila, že má v plánu zabít svou tetu, bratrance i rodinného psa. Soud s ní ještě probíhá.

Párek zabijáků Miranda Barbourová se stala členkou klanu satanistů, když měla 13 let a spolu se svým manželem zabili 22 lidí. Doživotní tresty jim však vynesla až poslední vražda. Miranda si na seznamce vytvořila účet, na kterém nabízela sex za 100 dolarů. Troy LaFerrara se rozhodl a setkal se s ní na parkovišti v jednom z nedalekých míst.
Sedl si na sedadlo spolujezdce, a čekal slastné potěšení. Místo toho se ze zadního sedadla zvedl Mirandin muž a uškrtil ho kusem kabelu.