Dokonalý orgasmus: takto ho dosáhnete

Dokonalý orgasmus: takto ho dosáhnete 1

Myslíte si, že umíte, jak dosáhnout dokonalý orgasmus? Na tuto otázku odpovědělo 600 mužů a tisícovka žen, a tady je odpověď.

Nejprve mírně šokující informace: až 35% chlapů tvrdí, že nejlepší orgasmus mají při sledování porna. Většina z nich dodala, že je to kvůli tomu, že se mohou zajímat jen o sebe a nemusí dbát i na potřeby partnerky. Dalších 31% prý dosahuje nejlepší vyvrcholení při sexu zezadu a o deset procent méně tehdy, když na nich jezdí partnerka.

11% mužů uvedlo, že je to v jakékoliv poloze, pokud při ní použity lubrikační gel. Na otázku, zda je lepší orgasmus s dlouhodobou partnerkou nebo s jednorázovou známostí, se 43 procent mužů jednoznačně vyslovilo za první možnost. A co ženy? Ty porno nezmínili téměř vůbec, ale až 35% z nich stačí vibrátor.

 
2044603-img-orgasmus-sex-zena

Neslušné filmy prý nepotřebují. Nejlepší orgasmus má čtvrtina z nich po vypití jedné sklenice vína, jak jste ale zřejmě u něžného pohlaví předpokládali, jen alkohol jim nestačí. 24 procent z nich potřebuje na vyvrcholení dlouhou předehru a 45 procent stálého partnera. Touto kombinací tak přivedete do sedmého nebe téměř každou ženu.

Čemu je třeba se při dosahování toho nejlepšího orgasmu vyhnout?
Chlapi za neschopnost vyvrcholit nejvíce obviňovali nadměrné požívání alkoholu či soulož v blízkosti jiných lidí. Nelíbí se jim ani sex, při kterém je možnost, že jejich vyruší děti.

Ženy uvedly velmi podobné důvody, ale na vrcholu žebříčku kaziče ​​orgasmu jednoznačně trůnil stres. Pokud tedy chcete, aby si vaše partnerka sex skutečně užila, dejte si pozor, aby byla uvolněna.