DRSNÁ ALE  ZÁROVEŇ OKOUZLUJÍCÍ PATAGONIE

DRSNÁ ALE  ZÁROVEŇ OKOUZLUJÍCÍ PATAGONIE 1

Ne každý preferuje dovolenou na rozpálené pláži u moře nebo luxusní dovolenou v horách spojenou s vyblýskanou lyžovačkou a welness. Zkuste si představit, že dovolenou strávíte na místě, kde jsou vrcholy hor pokryté sněhovou nadílkou během celého roku.

Na místě, kde je množství průzračných ledových jezírek a řek a na místě, kde se vítr prohání skutečně děsivou rychlostí která někdy nahání strach.

Přestavujeme vám Patagonii, drsnou ale zároveň krásnou a autentickou krajinu uprostřed Chile. Pokud si představujete místo s širokou paletou lukrativních resortů, jste na omylu. Široko daleko není žádná civilizace. Nejbližší město je vzdáleno asi 400 km.

Přesto se v této oblasti nachází pár luxusních hotelů, které svým klientům nabízejí nezapomenutelný pobyt s prvotřídními službami uprostřed drsné a neporušené přírody. Jedním z hotelů je i hotel Explora. Luxusní hotel s příjemným designem ležící vysoko nad horskou řekou. Při pohledu z kteréhokoliv velkého okna máte neporušenou přírodu a vrcholky hor Tores del Paine jako na dlani.

Naokolo je úžasná scenérie přírody a země zářící dobrodružstvím. Stačí už jen vyrazit a poznávat kouzlo této drsné no nezapomenutelné země, patřící mezi nejkrásnější místa na světě. Takové něco prostě zažijete pouze zde.