Nejvíc sexy kombinace se sakem

Nejvíc sexy kombinace se sakem 1

Podzim se už ani nesnaží skrývat, že hluboko do léta zaťal své drápy. Je tady, a proto si třeba obléknout i něco víc, než jen bermudy a krátké tričko. Přichází období, kdy bude každé sako dobré. Je praktické, dá se svléknout, zahřeje a pozor, ženy z mužů v sakách jdou do kolen. Rozpalte jejich kombinacemi saka s vámi nejsexuálnější představy.

Žádné staromódně outfity

Sako je jednou z nejdůležitějších součástí mužského šatníku. Pokud si představíte staré kárované saka, není divu, že máte husí kůži a nejsou ze zimy. Moderní muži na sebe dávají saka, co prezentují image, jsou trendy v práci, na diskotéce i ve volném čase. A takové vás dnes naučíme nosit.

Pozor na sako z obleků

Pokud vás právě napadlo, že vždyť jedno sako máte k maturitnímu nebo biřmovacímu obleku a budete v něm dělat parádu, rychle na to zapomeňte. Oblekové sako se hodí jedině ke kalhotám, které k němu byly vyrobeny a kravatě s košilí.

Zato klasická sportovní saka ty jsou ideální k tričku, košili i roztrhaným riflím. Trendem aktuální sezóny jsou černé saka štepované ozdobnou hrubou nití. Vypadají, jakoby je někdo přešil zvenčí, ale móda je móda.

6257-panska-moda-653x367

Moderní minimalismus

Nic víc jen lesklá černá, ale efektivní střižená ve sportovním stylu. Se sakem se dá skvěle čarovat. Čím je silueta obleku posazena štíhleji, tedy rukávy jsou vyšší a klopy razantnější, o to budete působit štíhlejší a elegantnější. Naopak italský styl rukávů téměř bez vycpávek zvýrazní přirozeně mohutně klenutá ramena. Tedy pokud jimi disponujete.

Ani pásek nepoškodí

Ve světě minimalismu můžete být sexy v černé, světlé, jednobarevné svěží barvě, ale i jako sportovní alternativa na běžný den, nebo jen tak posedávání na terase. A co pásek? Proč ne? Je stále v kurzu. Hodí se k jednobarevným tričkům i riflím. Příliš mnoho pásků škodí.

f0abbac81e

Mírně vyprané

Tento trend jsme již měli možnost poznat při džínách a tričkách. Přichází i ke sportovním sakům. Je v podstatě jedno, zda si koupíte bundu s naschvál vypraným lookem, nebo navštívíte sekáč a nakoupíte sako s pravou patinou prádelny. Budete trendy po celý podzim. Tento styl se hodí k sytým barvám triček a kalhot. Abyste nakonec celý nevypadali jako z prádelny.

Knoflíky jako prestižní záležitost

Sexi jsou velké a mosazné. Případně z drahých kamenů. Knoflíky dodají saku styl a můžete je kombinovat s hodinkami i botami, ale pozor na kýčovitost. Výrazné knoflíky na mužských sakách jsou však in.

Tečka na závěr

Spodní knoflíček na saku nechávejte rozepnutý i v případě, že se chcete rozepínat. Sportovní saka se ale i tak nejčastěji nosí rozepnuté, čímž zdůrazňují volnost, nespoutanost, trochu živočišnosti a díky tradičnímu střihu i kousek džentlmena v elegantním stylu …