DŮM HEREČKY KATHARINE HEPBURN JE K PRODEJI ZA 11,8 MILIONU DOLARŮ

DŮM HEREČKY KATHARINE HEPBURN JE K PRODEJI ZA 11,8 MILIONU DOLARŮ 1

Příbytek, ve kterém žila slavná herečka Katharine Hepburn je k prodeji za 11,8 milionu dolarů. Nemovitost s pozemkem se nachází v Connecticutu na pobřeží Long Island Sound. Potenciální kupci tak mají šanci bydlet v nádherném prostředí malebného přímořského města Old Saybrook.

Jde o okouzlující, koloniální příbytek z roku 1939, vybaven šesti prostornými ložnicemi a sedmi koupelnami. Prostorné a vzdušné interiéru s rozlohou 780 metrů čtverečních harmonizují s historickými prvky jakými jsou původní plynové krby. Stropní obklady s velkými okny připomínají bohatou historii tohoto třípodlažní domu. Jeho celkovou eleganci podtrhují podlahy, které byly vyrobeny výhradně z tvrdého dřeva.

Elegantní kuchyň s ostrůvkem obsahuje bílé mramorové desky a zabudované skříňky. V pohádkových pokojích se nacházejí zděné krby a velké prosklené tabule s výhledem na vodu. Kamennou verandou se lze dostat až do malebné oblasti pro rodiny a přátele. Mohou se zde shromažďovat na večírcích nebo při klidných rozhovorech.

Vnější pozemek zabírá rozlohu půl hektaru a zahrnuje soukromý přístav a rybník. Slavné herečce patřil i další 1,5 hektarový pozemek s bezpečnostní a ochrannou funkcí. Kouzelná rezidence se nachází asi 2,5 hodiny od New Yorku a nabízí to nejlepší z východního pobřeží.