DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON VDĚČÍ ZA SVŮJ ÚSPĚCH TÍMTO 12 MYŠLENKÁM

DWAYNE “THE ROCK” JOHNSON VDĚČÍ ZA SVŮJ ÚSPĚCH TÍMTO 12 MYŠLENKÁM 1

Život Dwayna Johnsona lze označit jako pořádně pestrý. Herecká hvězda netoužila vždy po účinkování v nejúspěšnějších snímcích Hollywoodu. Dwayne se jako správný americký chlapec chtěl stát nejdříve hráčem amerického fotbalu. Ten ho ho omrzel v momentě, kdy se měl přestěhovat ze svým novým týmem do Kanady.

Johnson, ale není osobou, která by dokázala nečinně sedět a proto si vymyslel novou, neméně náročnou a zajímavou aktivitu.

Tou byl wrestling, tedy sport, který nabíral v Americe pořádně na popularitě. Dwayne se pro wrestling rozhodl z jediného důvodu – vykonával ho jeho otec i dědeček. V šlépějích svých předků přitom začal sbírat jeden úspěch za druhým, přičemž v ringu získal přezdívku „The Rock“ (Skála). Zdálo se ale, že ani toto nebude cesta, kterou by se Dwayne mohl do budoucna vydat.

Johnson nakonec zakotvil ve vodách showbyznysu a herectví, přičemž se zdá, že je to jedno z jeho nejlepších životních rozhodnutí. Z Dwayna se totiž během několika let stal jeden z nejžádanějších herců na světě, s čímž samozřejmě nikdy nepočítal. Nyní se The Rock dělí se svými fanoušky o 12 životních moudrostí, které ho vždy dokáží „nakopnout“ tím správným směrem.

Tvůj úspěch se nachází na druhé straně, za stěnou.

Nemůžeš ji přeskočit, nemůžeš ji obejít. Ty víš, co máš dělat!

Vstávej odhodlaný a jdi spát spokojen.

Úspěch se nedostaví za noc. Den za dnem se musíš zlepšovat.

Vzpomeň si na dobu před pěti lety, zamysli se nad současností a urči si další metu, kde chceš být o 5 let. Buď nezastavitelný!

Úspěch začíná sebereflexí tebe samotného.

V roce 1995 jsem měl v kapse 7 dolarů a věděl jsem jen dvě věci – že jsem na dně a že jednou nebudu.

Krev, pot a respekt – první dvě věci předával, tu třetí si musíš získat.

Když tě život znovu postaví do situace, kdy se sám sebe ptáš „Proč zrovna já,“ řekni si „Tak si to pojď se mnou rozdat!“

Jedna z nejdůležitějších věcí, které můžeš v životě dosáhnout, je být sám sebou.

S chtěním a trochou talentu si schopný posunout i hory.

Buď člověkem, který když se ráno postaví z postele na zem, tak si ďábel řekne: „Co to má zase na plánu?“

Dnes uděláme to, co ostatní nechtějí, abychom si zítra splnili to, co ostatní nemohou.