ELEKTRICKÁ KYTARA ALFA ROMEO V LIMITOVANÉM POČTU

ELEKTRICKÁ KYTARA ALFA ROMEO V LIMITOVANÉM POČTU 1

Další netradiční spojení a ještě netradičnější výsledek. Tentokrát firma Harrison Custom Guitar vyrobila limitovanou edici hudebního nástroje inspirovanou autem Alfa Romeo. Ke sportovnímu autu patří neodmyslitelně červená barva, která se přenesla i na tuto kytaru. Ovládání hlasitosti je rafinované, schované v znaku Alfa Romeo, které je přesně jako na kapotě auta. Tělo bylo vyrobeno tak, aby přesně napodobilo klasické „radiátorové mříže“ které je pro tyto auta ikonické.

Každá kytara se vyrábí osm měsíců a cena bude přibližně 4.000 liber. Tak jako jedinečnost vzhledu, slibuje výrobce i kvalitu použitých materiálů a preciznost práce. Bude to kytara pro opravdu vážených hudebníky, který ocení její kvalitu. Tělo a krk jsou vyrobeny z různých druhů dřeva. Jako jsou topol, javor a Korina. Tyto prvky jsou kombinovány s hliníkovými vložkami a zadní podpěry jsou z karbonového vlákna.

Konečný automobilový dotek dodává této kytaře podoba zeleného čtyřlístku, který zdobil nejrychlejší a nejsilnější auto Alfa Romeo za posledních 90 let. Firma plánuje vyrobit pouze 11 kusů.