EMILY RATAJKOWSKI VÍ, JAK DRÁŽDIT SVÝMI SEXY KŘIVKAMI

EMILY RATAJKOWSKI VÍ, JAK DRÁŽDIT SVÝMI SEXY KŘIVKAMI 1

Když se řekne jméno této americké slečny, jen málokomu napadne, že je herečka. Pokud ano, tak si vzpomene na lechtivé snímky z focení plavek. Nebo z focení bez nich. Pro potěšení všech mužů světa (a rozhořčení jejich půlek), internet vyvrhl další video. Pánové, tuším začíná zde být pořádně horko …

Dokonce žhavější jako v ráji polonahých dívek, slunné Kalifornii, kam se tato rozená Britka přestěhovala ještě jako dítě. Do světa modelingu se naplno vrhla po prvním ročníku na vysoké škole. Přece jen, všem bylo a stále je jasné, že její přednosti ji předurčují k velké kariéře na přehlídkových molech a před objektivy fotoaparátů.

A ty ji doslova milují, ať už pózuje oblečená nebo polo- / úplně nahá. Snad nejikonictější fotografií je ta, na níž sedí v rouše Evině na zádech bílého koně. Snímek magazínu Harper ‚s BAZAAR získala pozitivní ohlasy hlavně u mužské části populace, divíme  se proč. No není to jediná odvážná snímek. Emily je totiž známá tím, že se nebojí odhalit velkou část svého těla.

FRESHMAGAZINE v minulosti zveřejnil video, na němž se modelka a herečka v jedné osobě připravuje na své focení pro erotický magazín treats !, kde její intimní partie nic nezakrývá. Nyní máme pro vás další lahůdku s překvapením na závěr. Doslova. Emily se v ní blázni u bazénu v ustřiženém tričku dosahujícím jen těsně pod prsa a upnutých hot pants. Ratajkowski tančí skutečně oduševněle, za co se odmění obrovským donutí. A obrovský sladký dezert se věru ujde i její obdivovatelem.