EXKLUZIVNÍ PRŮVODCE TĚMI NEJKRÁSNĚJŠÍMI NEMOVITOSTMI # 3: VILA DRAGONCELLO, TOSKÁNSKO, ITÁLIE

EXKLUZIVNÍ PRŮVODCE TĚMI NEJKRÁSNĚJŠÍMI NEMOVITOSTMI # 3: VILA DRAGONCELLO, TOSKÁNSKO, ITÁLIE 1

Po minulých dvou návštěvách Mallorky jsme se vám rozhodli představit další půvabnou nemovitost nacházející se na pohádkovém místě vůni rozmarýnu, levandule a krásných vlnitých kopců na pomezí kraje Umbria a Toskánska v Itálii.

Moderní technologie nejsou právě to co dělají z tohoto místa svatyni odpočinku. Může za to tolik zmiňovaná příroda, zvlněné kopce a klidná atmosféra tohoto kraje.

Jedná se o pohádkovou rezidenci Dragoncello postavenou v polovině 17. století. Vila prošla komplexní rekonstrukcí v roce 2013. Celá je postavena tak, aby nádherně zapadla do místního prostředí a ničím tak nerušila auru klidu chtivého zákazníka. Uvnitř se spojuje historie s těmi nejmodernějšími technologiemi jako jsou hudební systém Bang & Olufsen, systém který kontroluje teplotu a vlhkost vzduchu a v neposlední řadě obrovský nezávislí bazén. No moderní technologie nejsou právě to co dělají z tohoto místa svatyni odpočinku.

“Může za to tolik zmiňovaná příroda, zvlněné kopce a klidná atmosféra tohoto kraje”.

Vila Dragoncello nabízí ubytování až pro šest osob ve dvou ložnicích hlavního domu a v jedné ložnici hostitelského domu. Každá jedná místnost zařízená v domácím stylu nabízí luxusní koupelnu a prostorný šatník. Samostatný vchod do zahrady a obrovskou terasu nabízí královský apartmán určený pro majitele domu. Terasa se nachází v podstatě skoro všude. Na ní můžete bezstarostně oddávat nicnedělání či popíjet dobré vínko při posledních denních paprscích slunce. K dispozici je obývací pokoj spojený s kuchyní v níž se nachází originální kamenná pec na pečení pizzy. Součástí domu jsou dvě parkovací místa.

Co by to však byl relax pokud byste jej museli strávit úklidem nebo vařením, nemějte strach, pronajímatel vám garantuje 24 – hodinovou úklidovou službu, služby osobního kuchaře, řidiče a dokonce i nákupní servis. Slovo pronajímatel jsem použil záměrně, tento dům zatím není na prodej, můžete si ho jen pronajmout a ceny začínají od 10.290 € až do 13.545 € / 6 dní.