FREPRO vůně provoní opravdu celý byt!

FREPRO vůně provoní opravdu celý byt! 1

Všichni máme rádi, když nám to doma krásně voní. Když nás hned mezi dveřmi přivítá příjemná vůně, kterou ocení i každá naše návštěva. FrePro vůně dokážou provonět opravdu celý byt a postarají se o to, že každý návrat domů bude o to příjemnější.

V každém pokoji jiná FrePro vůně? Proč ne!

Pro většinu z nás je už samozřejmostí používat osvěžovače vzduchu nebo jiné vůně na toaletě, kde se jednoduše chceme cítit čistě a příjemně. Navíc právě toaleta bývá místem, které navštěvují i naši hosté a jistě se shodneme na tom, že asi nikdo nechce, aby si návštěva u něho doma musela nelibě zacpávat nos.

Stále více lidí ale nachází zalíbení i v provonění dalších místností v domácnosti. Každá přitom může vonět úplně jinak.

Nebojte se zkoušet nové vůně

Každému z nás se líbí něco jiného. Někdo neodolá omamné vůni vanilky, která je příjemně nasládlá a v mnohých z nás evokuje představy chutného vanilkového dezertu. Jiní zase dávají přednost svěžím citrusovým vůním, které se hodí nejen na toaletu, ale klidně i di předsíně. Pokud vám voní třeba grapefruit nebo citróny, jsou tyhle citrusové vůně pro vás jako stvořené. Velmi oblíbená je také vůně sladkého manga.

Nebojte se proto zkoušet nové FrePro vůně. Klasika jako vanilka nebo citrusy sice nikdy nezklame, ale co třeba vyzkoušet vůni bavlny, jablka nebo kombinace okurky a melounu?

Provoňte si skříně i botníky

Pamatujte na doby, kdy bylo hitem ukládat do skříní a šatníků tuhá mýdla, díky kterým pak oblečení krásně vonělo? Dneska už jen málokdo schovává mýdla do prádla. I tak vám ale skříně, šuplíky nebo třeba botníky mohou doma krásně vonět.

K tomuto účelu jsou vhodné FrePro závěsky, které můžete libovolně nastříhat a poté jednotlivé kousky uložit do komod s oblečením nebo třeba do botníku. Jednu závěsku můžete rozdělit hned na několik částí a příjemně si tak za jednu cenu provonět hned několik míst.