GANDY PŘEDSTAVUJE EXKLUZIVNÍ KOLEKCI PLAVEK PRO MARKS & SPENCER

GANDY PŘEDSTAVUJE EXKLUZIVNÍ KOLEKCI PLAVEK PRO MARKS & SPENCER 1

David James Gandy, známá tvář z přehlídkových mol a jeden z nejlépe placených a nejznámějších modelů světa, spolupracuje se značkou M & S již několik sezón. Jeho nejnovější kolaborací se známou sítí prodejen je kolekce plavek a šortek na letní sezónu 2015.

Při designování prémiové kolekce plavek Gandy for Autograph se David inspiroval 60. lety, konkrétně fotkami hollywoodských hvězd v plavkách. Podle Gandyho byly tyto plavky skvěle ušité, proto se nechal inspirovat právě tímto střihem.

Pánové se tedy mohou těšit na utahovací detaily na bocích, kontrastní knoflíky a vzor kohoutí stopy, který je již poznávacím znamením Gandyho značky, jak sám poznamenal s úsměvem. Spolupracoval s experty ze sekce plavek značky Marks & Spencer, aby spolu dosáhli co nejvyšší kvalitu.

Plavky a šortky budou dostupné ve velikostech 28-40 a vybrat si můžete z 8 barev – marine, navy, světle modrá, kobaltová modrá, černá, černobílá kohoutí stopa, červená a oranžová.

Novou kolekci plavek bude možné zakoupit již začátkem července i v Slovenské prodejnách Marks & Spencer. V ceně přibližně 32,99 € dostanete ke každým plavkám i nepromokavý vak.