ŘECKY HOTEL MYKONOS BLANC JE ZÁKLADEM DOKONALÉ LUXUSNÍ DOVOLENÉ!

ŘECKY HOTEL MYKONOS BLANC JE ZÁKLADEM DOKONALÉ LUXUSNÍ DOVOLENÉ! 1

Určitě uznáte, že pro dokonalé vzpomínky na nezapomenutelnou dovolenou je nejdůležitější právě hotel. Ubytování, služby, jídlo, prostředí … To jsou zvláště důležité atributy dovolené snů. Pokud nejsou podle našich představ můžeme říci jen: „Dovolená mohla být fajn, ale …“ My jsme proto objevili hotel, který je doslova ztělesněním luxusu a komfortu. Jde o Mykonos Blanc Hotel ***** v Řecku.

Tento 5-hvězdičkový hotel se nachází na okouzlující pláži Ornos. Můžeme mluvit o celkové eleganci, za níž stojí právě bílá barva. Snoubí se zde jas s komfortem a tradiční kykladského architekturou, či minimalistickým luxusem. Interiér dýchá příjemnou teplou, doslova rodinnou atmosférou. Vybavení jednotlivých pokojů je na obzvlášť dobré úrovni, ale součástí každého pokoje je také balkon s nádherným výhledem. Nemluvě o úchvatném panoramatickém výhledu na moře, dokonalé zahradě s palmami, bazénech, přístavu a všem, co si jen na perfektní dovolené umíte představit.

Lokalita hotelu nemohla být zvolena lépe, protože v jeho blízkosti se nachází opravdu všechno, od luxusních obchodů, přes restaurace až po noční bary. Nejbližší město je vzdáleno jen 3 kilometry a letiště je ještě blíž! Sám hotel disponuje dvěma restauracemi, které zprostředkovávají opravdové gastronomické zážitky. Vychutnejte si pohled na toto kouzelné místo …