Hautlence Playground Labyrinth: jediné hodinky, co vám zabijí čas

Hautlence Playground Labyrinth: jediné hodinky, co vám zabijí čas 1

Hodinky s vodotryskem? Staré. Dnes už hodináři myslí jinak. Výsledkem jsou nové „hodinky“ Hautlence Playground Labyrinth, které vlastně ani nejsou hodinky v pravém slova smyslu. Čas neznají a jediné, co dokáží je, že při nich na čas zapomenete i vy.

Ve skutečnosti totiž místo jakýchkoliv mechanismů najdete jen labyrint pro kuličku a namísto toho, abyste se díky nim dozvěděli aktuální čas, se přistihnete při tom, jak se budete snažit dostat kouli do díry. No, pokud si někdo pomyslí, že jde o zbytečnost, nový CEO firmy Hautlence má jiný názor. Sandro Reginelli říká, že tyto hodinky vyvolávají nostalgii na časy, kdy se děti hrávali s hračkami u prarodičů. Výlet do dětství si však budou moci dovolit jen ti movitější.

Náramkový labyrint má totiž titanové pouzdro se šířkou 43,5mm, výškou 37mm a tloušťce 13mm. Vnitřek, tedy samotný labyrint, se odlišuje v materiálech v závislosti na modelu. Labyrinth 01 nabízí labyrint z 18karátového růžového zlata a kuličku z čisté platiny, zatímco Labyrinth 02 nabízí labyrint z 18karátového bílého zlata a kuličku z růžového zlata. Oba budou vyrobeny pouze v limitovaném počtu 18 kusů a každý bude stát 12 000 švýcarských franků, tedy 11 000 €.