HUDEBNÍK MICK JAGGER SE VE SVÝCH 73 LETECH STAL POOSMÉ  OTCEM

 

Zpěvák Mick Jagger, frontman světoznámé rokenrolové kapely The Rolling Stones, se před několika dny stal poosmé otcem. Spolu se svou přítelkyní, 29-letou balerínou Melanie Hamrick, se těší z narození společného potomka.

Úspěšná americká primabalerína Melanie porodila muzikantovi zdravého chlapce. Podle zpěvákova mluvčího byl Mick přítomen při porodu a matka i dítě jsou v pořádku. Momentálně však Mick ani Melanie nechtějí zveřejňovat bližší informace a žádají média o respekt a soukromí.

Ve své aktuální přítelkyni našel Mick oporu po ztrátě dlouholeté partnerky L’Wren Scott, která v roce 2014 spáchala sebevraždu.

Mick Jagger se již stal dědečkem i pradědeček a kromě toho má dalších sedm potomků, jejichž zplodil s pěti ženami. Jeho nejstarším potomkem je 45-letá Karis Hunt, kterou má s muzikálovou zpěvačkou Marsh Hunt. Druhým nejstarším potomkem je 44-letá dcera Jade Jagger, jejíž matkou je Míčková bývalá žena Bianca.

Osm let byl Mick ženatý s americkou zpěvačkou Jerry Hall – Elizabeth. Jejich vztah přinesl další čtyři, dnes již dospělé děti – Elizabeth (32), Jamese (30), Georgiu (24) a Gabriela (19). Sedmým Mičková dítětem je 17-letý syn Lucas, jehož matkou je brazilská modelka Luciana Gimenez.

Aby toho nebylo málo, dohromady má Mick pět vnoučat a jedno pravnouče, čímž se velmi dobře postaral o zachování svých hudebních genů. Ačkoli už zpěvák překročil sedmdesátku, stále má energie na rozdávání. Svědčí o tom i příprava 25. studiového alba skupiny The Rolling Stones – Blue and Lonesome. Skupina se prostřednictvím tohoto alba vrací ke svým kořenům – obsahuje sbírku bluesových coverů. Kromě toho kapela stále koncertuje po celém světě.