HUDEBNÍK MICK JAGGER SE VE SVÝCH 73 LETECH STAL POOSMÉ  OTCEM

HUDEBNÍK MICK JAGGER SE VE SVÝCH 73 LETECH STAL POOSMÉ  OTCEM 1

 

Zpěvák Mick Jagger, frontman světoznámé rokenrolové kapely The Rolling Stones, se před několika dny stal poosmé otcem. Spolu se svou přítelkyní, 29-letou balerínou Melanie Hamrick, se těší z narození společného potomka.

Úspěšná americká primabalerína Melanie porodila muzikantovi zdravého chlapce. Podle zpěvákova mluvčího byl Mick přítomen při porodu a matka i dítě jsou v pořádku. Momentálně však Mick ani Melanie nechtějí zveřejňovat bližší informace a žádají média o respekt a soukromí.

Ve své aktuální přítelkyni našel Mick oporu po ztrátě dlouholeté partnerky L’Wren Scott, která v roce 2014 spáchala sebevraždu.

Mick Jagger se již stal dědečkem i pradědeček a kromě toho má dalších sedm potomků, jejichž zplodil s pěti ženami. Jeho nejstarším potomkem je 45-letá Karis Hunt, kterou má s muzikálovou zpěvačkou Marsh Hunt. Druhým nejstarším potomkem je 44-letá dcera Jade Jagger, jejíž matkou je Míčková bývalá žena Bianca.

Osm let byl Mick ženatý s americkou zpěvačkou Jerry Hall – Elizabeth. Jejich vztah přinesl další čtyři, dnes již dospělé děti – Elizabeth (32), Jamese (30), Georgiu (24) a Gabriela (19). Sedmým Mičková dítětem je 17-letý syn Lucas, jehož matkou je brazilská modelka Luciana Gimenez.

Aby toho nebylo málo, dohromady má Mick pět vnoučat a jedno pravnouče, čímž se velmi dobře postaral o zachování svých hudebních genů. Ačkoli už zpěvák překročil sedmdesátku, stále má energie na rozdávání. Svědčí o tom i příprava 25. studiového alba skupiny The Rolling Stones – Blue and Lonesome. Skupina se prostřednictvím tohoto alba vrací ke svým kořenům – obsahuje sbírku bluesových coverů. Kromě toho kapela stále koncertuje po celém světě.