HUUS HOTEL GSTAAD – NOVÁ DESTINACE PRO ZIMNÍ SPORTY, KTEROU SI IHNED ZAMILUJETE!

HUUS HOTEL GSTAAD – NOVÁ DESTINACE PRO ZIMNÍ SPORTY, KTEROU SI IHNED ZAMILUJETE! 1

Nový švýcarský hotel Huus Gstaad své brány otevřel jen v prosinci minulého roku, avšak již nyní má velký úspěch nejen mezi nadšenci zimních sportů. Tento nově otevřený hotelový komplex je obklopen švýcarskými horami a nabízí návštěvníkům řadu luxusních služeb i zajímavých aktivit.

Hotel s designem typické horské chaty

Hlavním cílem architektů, kteří se podíleli na projektu Huus Hotel Gstaad, bylo vytvořit areál, kde by se návštěvníci cítili úplně jako doma – hřejivé, prostorné, útulné a zároveň luxusní prostředí. Po prohlédnutí fotografií v přiložené galerii jistě budete souhlasit, že se jim to opravdu povedlo.

Design budovy pracuje s obrovskými okny sahajícími od podlahy až po strop, díky čemuž si návštěvníci mohou užívat denní světlo co nejdéle, stejně jako výhled na Alpy. Hotel zákazníkům nabízí 136 pokojů, které jsou rozděleny do čtyř kategorií. V každé z nich se nachází stejně velká pohodlná postel a balkon nebo terasa na obdivování přírody. Pokoje jsou vybaveny přívětivým zařízením, které vytváří útulnou atmosféru horské chaty.

Pro dobrodruhy má hotel připravenou výstroj s batohem, dalekohledem a se vším, co k tomu patří. Pokoje jsou plně zmodernizované – jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako například HD televizí a vysokorychlostním WiFi připojením. Každý návštěvník navíc získá přístup na vlastní „SuitePad“ – tablet od společnosti Samsung, na kterém si může prohlížet aktuální zprávy z více než 150 světových deníků či magazínů.

Dominantou hotelu je Livingroom – prostor s rozlohou 400 metrů čtverečních, na kterém se nachází bar a odpočinková zóna. Kromě působivého interiéru zde můžete najít obrovskou knihovnu s více než 500 tituly – jsou mezi nimi kuchařské knihy, cestovatelské příručky, ale i filozofické texty a známé klasiky. Tento prostor potěší návštěvníky po dni plném objevování přírody a je otevřený nonstop.

Aktivity v Huus Hotel Gstaad

Region, ve kterém se nachází Huus Gstaad, je známý zejména svým klidným prostředím. V zimním období nabízí ideální podmínky pro zimní sporty a horskou turistiku. Pokud toužíte po dobrodružství, můžete se pustit do objevování 250 kilometrů dlouhých svahů Alp nebo si pronajmout psí spřežení.

Nejatraktivnějším lákadlem jsou pravděpodobně lázně, které zabírají tři patra hotelu. Nabízejí panorama na okolní přírodu, a to přímo z finské sauny nebo z vonného koupele. V lázních se nachází ledová fontána, obrovský panoramatický bazén a dětský wellness. Hotel nabízí také hodiny jógy a relaxační masáže.

Během svého pobytu v hotelu mají zákazníci možnost ochutnat kuchyni šéfkuchaře Giuseppe Colellu, přičemž si mohou vybrat z jedné ze čtyř restaurací. Co se týče gastronomie, hotel je považován za jednu z nejexkluzivnějších destinací v regionu. Ve svých restauracích totiž nabízí rozličné pokrmy světové kuchyně, vyráběné z organických produktů ze surovin pěstovaných na lokálních farmách.