JAK BYDLÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI: MICHAEL STRAHAN

JAK BYDLÍ ZNÁMÉ OSOBNOSTI: MICHAEL STRAHAN 1

Doslova Andělské sídlo! Asi takto můžeme nazvat nejnovější rezidenci Michaela Strahana, bývalého hráče NFL, který celou svou 15-letou kariéru věnoval týmu New York Giants. Současný analytik fotbalu a zároveň moderátor show „Live! with Kelly and Michael“ se za svůj životní styl vůbec nemusí stydět.

Do nového domova s ​​rozlohou 1450m2 se nenastěhoval sám, ale se svou přítelkyní Nicole Mitchell Murphy (exmanželka Edie Murphyho). Bílé sídlo v luxusní čtvrti Los Angeles, které vyčnívá svojí zářivou bílou se může pochlubit 9 pokoji a 14 koupelnami, stropy vysokými 20 stop a francouzskými dveřmi.

V suterénu je vytvořen speciální klub, který se neobejde bez vlastního kinosálu s 4,5 metrů velkou obrazovkou, kulečníkového a pokerového stolu. Jako v každém velkém letním sídle i v tomto se nachází full vybavená posilovna, koupelna s masážním stolem, vlastní trezor, který zároveň slouží jako bunkr a vinný sklep, do kterého se rovněž dostanete výtahem.

Teplé letní počasí si budou moci vychutnat ve venkovním pavilonu s krbem nebo v bazénu dlouhém 18 metrů. I vy si umíte představit takový domů za 17 milionů dolarů?