Jak dlouho musím strávit v Disneylandu v Paříži?

Jak dlouho musím strávit v Disneylandu v Paříži? 1

Disneyland v Paříži je jednou z hlavních turistických atrakcí Evropy, která přitahuje miliony návštěvníků z celého světa. Pokud se chystáš navštívit tento magický park, možná se ptáš, jak dlouho by jsi měl strávit v Disneylandu v Paříži, aby jsi mohl naplno vychutnat vše, co tento park nabízí. Odpověď na tuto otázku závisí na mnoha faktorech.

Vstupenky na: Pařížský Disneyland

 

Pokud chceš opravdu všechno zažít a udělat si na to čas, můžeš si vybrat vícedenní elektronickou vstupenku Disneyland® Paris: 2 parky. Tato vstupenka zahrnuje vstup do Disneyland Paris a Walt Disney Studios na 2, 3 nebo 4 po sobě jdoucí dny, podle tvého výběru. Tím pádem, pokud jsi opravdu vášnivý fanoušek Disney a chceš se podívat na vše, co park nabízí, měl by jsi zvážit vícedenní vstupenku.

Disneyland Paříž můžeš samozřejmě užít i za jeden den, zejména v létě, kdy je otevírací doba dlouhá. Ale je těžké se tu nabažit – zejména pro děti. Děti si zamilují každý okamžik strávený v parku a budou chtít prozkoumat každý koutek. Proto by mohlo být těžké je odvést z parku po pouhém jednom dni.

Ať už jakékoliv vstupenky Disneyland Paris dostaneš, nezapomeň, aby jsi co nejvíce z nich tím, že dorazíš brzy porazit davy. A neboj se jet sólo, pokud jsi jediný, kdo má dost odvahy na jízdu! Disneyland je skvělý zážitek, ať už jsi sám nebo s někým jiným.

Pokud se rozhodneš jít do Disneylandu, tvoje vstupenky do pařížského Disneylandu ti koupí dobrý čas, kdykoli se rozhodneš jít. Obecně platí, že pokud ti nevadí chladnější počasí, nejlepší měsíce k návštěvě jsou leden a březen. V těchto klidných časech si můžeš snadno zabalit více jízd nebo myší do svého itineráře.

Plánovat jít v polovině týdne (úterý až čtvrtek) v polovině ledna až do poloviny března, nebo v polovině dubna až do poloviny května. Méně návštěvníků v polovině týdne znamená, že čekací doby jsou mnohem kratší. Září je také skvělým obdobím k návštěvě. Počasí může být stále poměrně mírné, ale je to mimo vrchol, což znamená, že pobyt v Paříži a okolí by měl být cenově dostupnější.

Pokud chceš chytit ohňostroj, budeš muset zůstat celý den nebo alespoň odejít, až se park zavře. Tento velkolepý závěrečný ceremoniál se koná každý den mezi 9-11pm, v závislosti na ročním období. Ohňostroj je jedním z vrcholů každé návštěvy Disneylandu, takže si určitě necháš dost času na to, abys ho mohl vidět.

Pokud chceš skvělý zážitek z jídla, je nejlepší vybrat si restauraci na základě tématu, spíše než na jídlo. Možná si nevzpomeneš na kuřecí nugety nebo plátky pizzy, ale budeš si pamatovat stolování v místnosti založené na viktoriánských vynálezech s konceptuálními uměleckými díly visícími ze stropu!

Některé z nejlepších tématických restaurací v Disneylandu v Paříži jsou Chuck Wagon Cafe, Annette ‚s Diner, Captain‘ s Quarters a Redwood Bar and Lounge. Pro pečivo, lanovka Bake Shop je malý, ale vitráže světla a lanovka umělecká díla, aby to hit.

Bistrot Chez Rémy nabízí vynikající jídlo, stejně jako zábavné téma založené na filmu Ratatouille. Očekávejte obří stříbrné příbory, nadměrné víčka džemu, zátky ze šampaňského a další věci integrované do životního prostředí. Budeš si muset rezervovat dopředu.

Pokud jsi na rozpočet, zabal si občerstvení a jíst večeři brzy v Disney Village. Existuje několik dobrých možností rozpočtu a všechny jsou otevřeny pozdě, včetně hraběte ze Sandwich, McDonald ‚s a Five Guys. Stáhni si aplikaci Disneyland a rezervuj si stůl předem!

I když existuje spousta míst na nákup potravin a nápojů v Disneylandu v Paříži, můžeš si také vzít své vlastní jídlo a nealkoholické nápoje do parku. Nechte skleněné nádoby doma!

Na většinu jízd v Disneylandu si můžeš vzít své batohy. Pouze RC Racer a Padák Drop vyžadují skladování tašky. Nezapomeňte, že všechny tašky jsou předmětem bezpečnostní prohlídky na cestě dovnitř, poté, co jste ukázali své vstupenky Disneyland Paris.

Zde jsou některé věci, které můžeš (a měl by jsi) přinést do Disneylandu v Paříži:

 

1. Ponchos, pro mokré jízdy a dešťové přeháňky
2. Make-up ubrousky, také pro mokré jízdy a dešťové sprchy
3. Akumulátorové ventilátory (v létě)
4. Extra tričko a ponožky
5. Plnitelné láhve na vodu
6. Náplasti
7. Občerstvení

Pokud se chystáš navštívit Disneyland v Paříži z jiného evropského hlavního města, pak tato vlaková spojení rozhodně stojí za zvážení:

 

1. Thalys z Amsterdamu
2. Eurostar z Londýna
3. Frecciarossa z Milána
4. Autobusová nebo vlaková doprava z Paříže

Vstupenky do pařížského Disneylandu představují jedinečnou příležitost zažít okouzlující kouzlo společnosti Disney. Zde jsou jen některé z nejzajímavějších zážitků, které ti vstupenky do Disneylandu Paříž zpřístupní:

1. Se vstupenkou do obou parků získáš přístup k více než 50 ikonickým atrakcím v Disneyland Paris a Walt Disney Studios.
2. Prozkoumej neuvěřitelný areál Avenger a setkej se s nejmocnějšími hrdiny Země na vlastní kůži ve Walt Disney Studios.

Návštěva Disneylandu v Paříži je jedinečný zážitek, který si nenechej ujít. Bez ohledu na to, kolik času strávíš v parku, budeš mít možnost prozkoumat a vychutnat si vše, co park nabízí.

Kdy je nejvhodnější doba k návštěvě Disneylandu?