JAK FLOYD MAYWEATHER PŘEVÁŽEL MILIONY VE SVÉM AUTĚ

JAK FLOYD MAYWEATHER PŘEVÁŽEL MILIONY VE SVÉM AUTĚ 1

Floyd Mayweather jr. jistě překvapil své fanoušky, když se na internetu objevilo video, jak do svého auta jen tak nakládá 5 milionů dolarů. Nepochybně zajímavým je i účel, na jaký je hodlá použít.

Někdo se s tím prostě nemazlí. Mayweather si namísto bankovního převodu zvolil jiný způsob, jak přesunout tento obrovský obnos peněz. Své miliony se rozhodl převézt bez zbytečných komplikací – autem a v hotovosti.

Na parkoviště, kde stálo jeho vozidlo, mu peníze přinesly na kovovém vozíku. Přes průhledné pytle bylo vidět dolary svázané do svazků a naskládané na sebe do úhledných hromádek. Ty pak jeho spolupracovníci bez okolků naskládali do kufru. Mayweather na celou akci dohlížel a některé z balení peněz podával při nakládání.

Hotovost plánuje využít k rozběhnutí klubu pro gentlemany v Las Vegas. Jinými slovy, stane se z něj provozovatel luxusního striptýzového klubu, kterým chce konkurovat nejvychytanějším lokálům v ráji hazardu. Budova s ​​obrovským nasvíceným nápisem GIRLS COLLECTION již stojí a interiér je, podle videa zveřejněném na jedné ze sociálních sítí, již hotový. Klub momentálně do svých řad láká nadějné tanečnice. Kritériem pro přijetí je energický přístup a exotický zjev. Nabízeným benefitem je podle dostupných informací profesionálně, zábavné a luxusní prostředí i lákavý výdělek.

Floyd Mayweather jr. je pro fanoušky boxu známé jméno. Tomuto čtyřicátníkovi se v jeho dosavadní kariéře podařilo zvítězit ve všech zápasech, ve kterých nastoupil. Společně s posledním, nazývaným i The Biggest Fight in Combat Sport History, se může pochlubit padesátkou pokořených soupeřů. To se zatím nedostalo žádnému z jeho boxerských kolegů.

Jeho prvenství je o to kořenitější, že poslední ze svých sportovních triumfů předvedl v unikátním, tzv. hybridním zápase. Poprvé v historii se proti sobě postavily představitelé dvou rozdílných disciplín. Své síly si Mayweather změřil s výraznou postavou UFC (Ultimate Fighting Championships), nejprestižnější MMA organizace Connorem McGregorem jen před pár dny.