Nejfotogeničtější hotely světa

Nejfotogeničtější hotely světa 1

Hotely, které se nejčastěji objevují na Instagramu

Jade Mountain, Svatá Lucie

Když je řeč o dokonalém záběru z hotelu, kterým byste zapůsobili na své přátele, takový můžete pořídit přímo ze svého pokoje v Jade Mountain 5* na karibském ostrově Svatá Lucie. Díky samostatným mostům vedoucím k jeho mimořádným apartmánům, a také kamenným sloupům tyčícím se k nebi, je Jade Mountain („Nefritová hora“) jedním z nejúžasnějších resortů v Karibiku. Jade Mountain 29 apartmánů (kterým se zde říká svatostánky) s chybějící čtvrtou stěnou, které připomínají pódium, z něhož můžete objat ikonickou dvojici vrcholů Pitons spolu s nádherným Karibským mořem v celé jejich slávě. Všechny svatostánky (s výjimkou 5 vyvýšených apartmánů Sky Suite) mají vlastní nekonečný bazén, který maximalizuje úžasné výhledy, zatímco Vy budete plavat.

Akční nabídka zde 

*

Keemala Phuket, Thajsko

Nejfotogeničtější hotely světa 2

Zvlněné tvary a velmi neobvyklá architektura, to jsou nápaditá obydlí v resortu Keemala 5*, fantastickém areálu s vilami a nespočtem bazénů, který je hvězdou Instagramu už od svého otevření v roce 2015. Celkem 38 vil zastíněných baldachýnem tajemného deštného pralesa a propojených sítí chodníků a mostů, má soukromý bazén a jsou určeny pro hosty, kteří touží po přírodním a zároveň luxusním útočišti. Co se týče zábavy, resort se nachází blízko pláží Kamala Beach a Patong Beach se vším dynamickým děním, které Phuket nabízí, a zároveň leží stranou, takže si hosté mohou užívat tichého prostředí pralesa, spousty holistických aktivit a výborné kuchyně, které přispívají celkové pohodě.

Akční nabídka zde 

*

Marina Bay Sands Hotel, Singapur

Nejfotogeničtější hotely světa 3

Hotel je moderní div, který získal celosvětové uznání díky svému nekonečnému bazénu na střeše. Návštěvníci sem míří jen proto, aby si vyfotili panorama z okraje bazénu ve výšce 57 patra. Stavbu navrhl vizionářský architekt Moshe Safdie a střešní část „pluje“ na třech věžích tvořících Marina Bay Sands Hotel 5* ve výšce 200 m. Tato platforma popírající gravitaci patří k největším na světě: SkyPark o rozloze 1,2 ha je delší než položená eiffelovka a bylo by možné na ní zaparkovat čtyři a půl letounu A380 Jumbo Jet. Na ní se nachází vyhlídková terasa (podléhající vstupnému), zelená zahrada, špičkové restaurace a exkluzivní nekonečný bazén s nezapomenutelným výhledem. Hotel samotný zahrnuje 2560 apartmánů a luxusních pokojů a má 18 různých typů pokojů.

Akční nabídka zde 

*

Hotel Plaza Athénée, Paříž, Francie

Nejfotogeničtější hotely světa 4

Už od roku 1913 vítá Hotel  Plaza Athenée 5* patřící společnosti The Dorchester Collection své hosty, kteří tak mohou pobývat na Avenue Montaigne, samém centru pařížské luxusní módy. I dnes má hotel skvělou polohu pro ty, kdo se chtějí vydat na návštěvu designérských módních butiků. Hosté jsou ubytováni v luxusním pohodlí s výhledem buď na eiffelovku nebo na pěkný dvůr s charakteristickými červenými markýzami; ten je ideální na letní večeři venku, zatímco v zimě zde bývá kluziště na bruslení. Romantické výhledy z pokojů přímo na eiffelovku se staly nejznámějším záběrem z hotelu. Na hotelové kuchyně dohlíží Alain Ducasse, šéfkuchař ověnčený michelinskými hvězdičkami. Pokud byste si chtěli užít naprostého klidu, další atrakcí hotelu je Dior Institut (jediný v Evropě), který nabízí lázeňské kúry ve stylovém prostředí včetně odborné manikúry a pedikúry.

Akční nabídka zde 

*

Burdž al-Arab, Dubaj, Spojené arabské emiráty

Nejfotogeničtější hotely světa 5

Typická silueta hotelu Burj Al Arab Jumeirah 5*, divu architektury v Arabském zálivu, je nejen úžasný hotel, ale také světová ikona, symbol moderní Dubaje a mimořádného bohatství, takže je to velmi oblíbený objekt pro fotografování pro zdejší bohatou a privilegovanou klientelu. Burj Al Arab Jumeirah nabízí ubytování v obrovských apartmánech, kde se každý skládá ze dvou pater spojených mramorovým schodištěm. Relaxovat zde můžete v koupelně připomínající spa a vybavené vířivkou, mozaikovou podlahou a kompletní nabídkou výrobků Hermes.

Akční nabídka zde 

*

The Silo, Kapské Město, JAR

Nejfotogeničtější hotely světa 6

The Silo Hotel 5* je kouzelný hotel s 28 vzdušnými pokoji tyčící se nad jihoafrickou „Matkou měst“. Hotel The Silo Cape Town byl postaven v části pro výtah na obilí v historickém komplexu sýpek zabírající šest pater nad Muzeem současného afrického umění Zeitz (MOCAA), které může bez obav soupeřit s takovými, jako je Tate Modern v Londýně, MoMA v New Yorku nebo Prado v Madridu. K nejpozoruhodnějším prvkům hotelu patří jeho vyboulená okna, resp. zasklené panely vložené do hotelových pater, které působí jako mírně nafouknuté. V noci se díky nim budova promění v zářící lucernu nebo maják v přístavu. Charakterická okna, která nabízejí pozoruhodné výhledy na Stolovou horu, jsou oblíbeným místem pro mimořádné záběry, přestože je hotel otevřen teprve asi rok.

Akční nabídka zde 

*

Amangiri, Utah, USA

Nejfotogeničtější hotely světa 7

Resort Amangiri  5*  („Poklidná hora“), shlížející na stroze krásnou pouštní scenérii a ploché skalní formace mesa typické pro americký Jihozápad, se nachází v oblasti Grand Circle („Velký okruh“). V jeho okolí se nalézá 5 národních parků, nespočet národních památek a Rezervace Navahů, největší rezervace domorodých obyvatel v USA. V jeho centru je umístěn bazén s fantastickými výhledy a jeho minimalistický dekor a okolní drsná krajina mají obrovskou sílu a fotografický potenciál, kterými nadchnete své přátele a inspirujete následovatele. Všech 34 apartmánů hotelu Amangiri se nachází ve dvou elegantních křídlech, která vedou na obě strany od hlavního pavilonu. Každý apartmán má vlastní terasu, ohniště, prostornou postel a vlastní vchod ze dvora, některé také vlastní bazén.

*

Canaves Oia Suites, Santorini, Řecko

Nejfotogeničtější hotely světa 8

Na severozápadním výběžku řeckého ostrova Santorini se nachází vstřícný hotel Canaves Oia Suites 5* v malebné vesnici Oia. Úžasný hotel je vytesán přímo do skály a nabízí svým hostůpm majestátní výhledy na sopečnou kalderu a na Egejské moře. Canaves Oia Hotel je považován za jeden z nejlepších luxusních hotelů na Santorini a skýtá vkusně navržené zařízení a služby pro pohodlný, příjemný a přímo pohádkový pobyt. Čerstvě zrenovované luxusní apartmány nabízejí to nejlepší z moderního zařízení, prostornou obytnou část a vlastní malý bazének. Luxusní apartmány v Oia spojují mimořádné výhledy se špičkovým ubytováním a perfektními službami, takže nadchnou každého hosta.

Akční nabídka zde 

*

Soneva Jani, Maledivy

Nejfotogeničtější hotely světa 9

Světoznámý Soneva Jani 5* je „Svatý grál“ luxusního cestování pro mnoho bloggerů a influencerů díky jeho bezkonkurenčním příležitostem pro fotografování. Nejexkluzivnější originální hotel ležící na neobydleném shluku 5 ostrovů v atolu Noonu je lemován nádhernými plážemi, porostlý bujnou tropickou zelení a obklopený lagunou (5,6 km) s křišťálově čistou vodou a s nerušenými výhledy na Indický oceán. Každá z 24 vodních vil má vlastní malý bazén na cvičení a otvírá se k vlastnímu úseku laguny; většina vil má také skluzavku vedoucí z horní terasy přímo do laguny. Hlavní atrakcí vil je však sklápěcí střecha, kterou jsou vybaveny hlavní ložnice: ta se zasune pouhým stisknutím knoflíku, takže hosté se mohou dívat na hvězdy přímo ze své postele. 

Akční nabídka zde

*

Giraffe Manor, Nairobi, Keňa

Nejfotogeničtější hotely světa 10

více zde

*

Hotely nabízející mimořádné zážitky