JAK PRODAT MILIÓN LITRŮ BECHEROVKY NA SLOVENSKU?

JAK PRODAT MILIÓN LITRŮ BECHEROVKY NA SLOVENSKU? 1

Sklenička Becherovky je nedílnou součástí rodinných oslav i přátelských posezení. Slováci si ji vychutnávají ať čistou, ledově namraženou  nebo jako součást míchaných drinků.

Navzdory své dvěstědeseti-leté  tradici má Becherovka všechny prvky moderní značky: v kampaních využívá influencerů, online je její přirozeným prostředím a už téměř rok má svého prvního slovenského Becherovka ambasadora.

„Dosažení milionu prodaných litrů Becherovky je krásným příkladem toho, že kvalitní produkt a tradice jeho výroby je důležitá i dnes. Mladí lidé umí ocenit, když něco děláte s vášní a pro nás je vášeň centrem všeho, co v Becherovce děláme. „Říká brand manažerka značky Zuzana Benková ze společnosti Pernod Ricard Slovakia, která bylinný likér dováží na slovenský trh.

Více než milion prodaných litrů není jediným důvodem k oslavě – tento rok se léto nese v duchu oslav 50. výročí od namíchání legendárního drinku Beton. Nechte se inspirovat moderním twistem klasiky v pěti unikátních variantách v Becher Beton baru a objevte kouzlo Becherovky i vy!