JAK SE DÍKY HASHTAGU DOSTAT AŽ DO SILLICON VALLEY

JAK SE DÍKY HASHTAGU DOSTAT AŽ DO SILLICON VALLEY 1

Jít k babičce na týden je fajn, ale jít do Sillicon Valley je ještě lepší. Tak co? Chytíš se své šance vidět a zažít něco výjimečného?

Mladí a ambiciózní lidé mají v dnešní době nespočet příležitostí, o kterých se jejich rodičům ani nezdálo. Od startupů přes stáže a školní spolky až po různé zajímavé soutěže. Ty nabízejí v poslední době například i banky či větší výrobní podniky.

Člověk se tak výměnou za využívání služby může dopracovat k zajímavým benefitům. V tomto článku vám přiblížíme jednu aktuální nabídku od ČSOB.

Jako jedna z univerzálních bank na Slovensku, ČSOB nabízí jedinečnou příležitost pro mladé a aktivní lidi, kteří chtějí na sobě pracovat a zažít něco nového. Díky hashtag a FUN účtu se mohou dva šťastní dostat až do Sillicon Valley. Ptáte se, jak? Stačí si v ČSOB otevřít FUN účet a poslat fotku na Instagram při práci. Nezáleží na tom, jaká je to práce. Ať už brigády na recepci, pracujete v kavárně, nebo dřete na svém osobním rozvoji. Podstatné je, že na sobě pracujete. K fotce stačí přidat hashtag #San francisco a pak už jen počkat, zda budete právě vy mezi dvěma šťastlivci.

Výhrou je 6 dní strávených přímo v Sillicon Valley, v úžasném epicentru technologického pokroku, které je považováno za nejinovativnější klastr na světě. Místě, kde bylo koncipovaných mnoho z nejinovativnějších technologických pokroků na světě. Světoznámé společnosti mají v Silicon Valley své vlastní areály, i když mnohé menší společnosti dávají přednost přímo San Francisku. Díky této jedinečné soutěži mohou vítězové nahlédnout za oponu právě takových velikánů, jakými jsou Facebook, Google či Tesla. Chybět nebude ani Stanford.

Podmínky soutěže jsou jednoduché a zúčastnit se jí mohou všichni mladí, kteří již měli osmnáct. Zapojit se můžete do 31.10. 2017, tak neváhejte a využijte svoji šanci. Více informací o „necum Makaj“ se dozvíte v sekci Studentský účet FUN, nebo přímo na stránce www.necumamakaj.sk.