Oceanco zahájil práci na 110-metrové superjachtě Jubilee

Oceanco zahájil práci na 110-metrové superjachtě Jubilee 1

Loděnice Oceanco nedávno oznámili zahájení prací na projektu 110-metrové superjachty – největší jachty jaká byla kdy v Holandsku postavená. Bude obsahovat šest elegantních palub, včetně přistávací plochy pro vrtulník, bazén a vestavěné akvárium.

Když bude dokončena, žádná jiná superjachta se jí nevyrovná. Pod design jedinečných exteriérů se podepsalo italské designové studio Lobanov. Samotný design se vyznačuje protáhlým tvarem s neobvyklým vizuálním efektem multi-level palub. Interiér navrhl Sam Sorgiovanni se sídlem v Austrálii. Jachta pojme 30 hostů v 15 kajutách. Její majitel ocení celou jednu soukromou palubu. Všichni se mohou těšit na velký plážový klub v podpalubí pod bazénem, ​​stejně jako na ostatní vodní sporty se zařízením.

Galactica Super Nova: První pohled do interiéru největší holandské jachty

Projektový management a technické konzultace zajišťuje Burgess. Plavidlo bude vyrobeno a předány na klíč s křišťálovými doplňky z Číny, ložním prádlem, polštáři a vůbec všem na co si jen vzpomenete. Toto vůbec není běžná praxe v případě výroby nových super jachet. Projekt super jachty bude obsahovat ocelovou konstrukci trupu s hliníkovou nástavbou. Maximální rychlost této krásy bude 18,5 uzlů. Pro svého majitele bude dodána včas a poslouží na plavbu ve Středozemním moři během tohoto léta.