ULTIMA GSTAAD: RAFINOVANÝ ŠVÝCARSKÝ HOTEL, KTERÝ NABÍZÍ NOVOU ÚROVEŇ LUXUSU

ULTIMA GSTAAD: RAFINOVANÝ ŠVÝCARSKÝ HOTEL, KTERÝ NABÍZÍ NOVOU ÚROVEŇ LUXUSU 1

V prestižní lokalitě Gstaad, jen na skok od Švýcarských Alp a jejich zelených pastvin, se nachází nový unikát v oblasti švýcarských hotelů: Ultima Gstaad Hotel. Nedávno otevřené luxusní zařízení je připraveno přivítat hosty do své příjemné atmosféry, a to během celého roku.

Luxusní hotel v podobě soukromých horských chat

Hotel Ultima Gstaad svým zákazníkům umožňuje na několik dní získat vlastní horskou chatu jen pro sebe, přičemž si mohou užívat prvotřídní služby na úrovni luxusního hotelu. Při vstupu do areálu budete marně hledat recepci – očekávat vás bude jen váš soukromý komorník, připravený odpovědět na všechny vaše otázky. Také vás provede tradičními dřevěnými chatami přímo do té vaší. Hotel nabízí 11 apartmánů a 6 soukromých rezidencí – počet míst je tedy dost omezený.

Apartmány nabízejí 50 až 160 metrů čtverečních luxusního prostoru, který je doplněn o soukromou terasu nebo balkon. Každý z apartmánů má svůj jedinečný design a zprostředkovává nekonečný komfort. Design pokojů spojuje švýcarské tradice s moderními technologiemi, což vytváří neopakovatelný výsledek.

Apartmány Ultima Gstaad jsou rozděleny do pěti kategorií. Působivé jsou zejména Prestige Suites a Presidential Suites. První charakterizuje prostorný obývací pokoj, ve které se budete cítit jako doma, avšak s pořádnou dávkou luxusu. Také se v nich nacházejí dvě ložnice, přičemž každá má svou vlastní mramorovou koupelnu a soukromou šatnu. Dva soukromé balkony v obou ložnicích nabízejí možnost obdivovat dech-beroucí výhledy na švýcarskou přírodu. Prezidentský apartmán rovněž disponuje obrovským obývákem, avšak doplněný je o recepci určenou pro přijímání návštěv hostů. Dále poskytuje plně vybavenou kuchyň, dva soukromé balkony a dvě ložnice s vlastními koupelnami.

Ultima Gstaad má i hlavní horskou chatu, v níž se nachází jídelna, kuchyň, několik koupelen a šatníků, přičemž poskytuje prostor pro 10 hostů. V hlavní části hotelu nechybí kožené elementy, křišťálové lustry a bronzový krb, jako stvořený na večerní odpočinek.

K luxusnímu hotelu patří kvalitní služby

Kromě luxusních ubytovacích prostorů hotel poskytuje i kvalitní služby. Restaurace Duchessa, která patří k hotelu, se dokáže svou kuchyní vyrovnat všem oceňovaným zařízením. Na stůl svým hostům servíruje během všech sezón kvalitní lokální produkty. Atmosféra restaurace je ideální pro romantickou večeři s partnerkou i večery plné zábavy s partou přátel.

Jak to již bývá v luxusních hotelech, i Ultima Gstaad svým hostům nabízí prostor na dokonalý relax v podobě wellnessu a lázní, poskytujícími služby prestižní švýcarské značky La Prairie. Tyto relaxační služby se zaměřují na speciální omlazovací kúry a terapie. Nechybí turecké lázně hammam, sauny, venkovní i vnitřní jacuzzi, 15-metrový bazén a posilovna.

Luxusní hotel mimo jiné nabízí služby kliniky Aestetics Clinic, společnosti věnující se zdravému životnímu stylu. Tým expertů složený ze dvou lékařů a sester je pro hosty dostupný během celého dne, aby se postaral o jejich zdraví a odpověděl na jejich zvídavé otázky ohledně zdravé výživy. Můžete si tak vyzkoušet detoxikační program, načas se zbavit každodenního stresu, dopřát si kompletní prohlídku či dokonce podstoupit laserové a botoxové zákroky!

Ultima Gstaad je nepochybně zajímavým luxusním hotelem, který se vyplatí navštívit.