Jaké hodinky nosí Frank Underwood a další postavy z Houe Of Cards?

Jaké hodinky nosí Frank Underwood a další postavy z Houe Of Cards? 1

House of Cards je excelentní seriál, který perfektně zobrazuje lidské ego v akci. Všechny postavy jsou sice fiktivní, ale do kostýmů designéři dokážou obléci jednotlivé herce podle jejich postav. Hodinky z House of Cards nám pomáhají nahlédnout do hlavy jednotlivých charakterů a odrážejí jejich povahy.

Hodinky Franka Underwooda

Kevin Spacey hraje Franka Underwood, senátora amerického kongresu a stranického tajemníka Demokratické strany, který se poté, co mu byla odepřena funkce ministra zahraničí, snaží zrealizovat svůj propracovaný plán, díky kterému se chce dostat z pozice senátora do funkce viceprezidenta a z ní až na nejvýznamnější post – prezidenta USA. Hodinky, které ho během cesty doprovázejí, jsou od značky IWC.

Reprezentuje jejich dokonalý vzor odhodlání – výstižně zobrazuje pevné úsilí uvnitř Swiss Schaffhausen. Pokud to porovnáme s postavou Underwood, perfektně se k sobě hodí. Underwood sice hraje politiku a je to přirozený Machiavelli, nikdy se však nelekne nestranné tvrdé práce. Výsledek pro něj ospravedlňuje způsoby, jakým se k němu dopracoval. Underwood skvěle reprezentuje IWC ve smyslu spolehlivosti a funkčnosti.

Hodinky prezidenta Walkera

Michell Gill hraje 45. prezidenta Garetta Walkera, který je po Obamovi dalším demokratem na čele země. V USA je poměrně populární, získal 70 milionů hlasů a je to gentleman. V seriálu nosí během své inaugurace Tank Louis Cartier XL. Později při každodenní práci má zas agresivní stylové Calibre de Cartier, což je vhodná volba, pokud vezmete v úvahu fakt, že reprezentuje jednoho z nejmocnějších lidí na světě. Tank Louis Cartier XL by byly pro tuto práci příliš elegantní a uhlazené.

Hodinky Claire Underwood

Robin Wright hraje Claire Underwood a v seriálu nosí Cartier Tank Francaise. Zatímco je zároveň pragmatická jako její muž, Clair vykazuje křehkou emocionalitu, která popírá její sílu (i když je to fasáda). Jak se říká, za každým úspěšným mužem stojí žena a Claire je tou ženou právem. Její hodinky vyjadřují, že je esteticky stydlivá, ale zároveň i to, že je schopný protějšek. Umí hrát tvrdou hru, aniž ztratila svou ženskost.

Hodinky dalších postav

Bývalý chráněnec Franka Underwooda, Remy Danton, je partnerem v právnické firmě Glendon Hill. Nosí TAG Heuer Monaco – analogový symbol rebela, který odmítá zažité pravidla. Kongresman Peter Russo zase nosí Rolex Sea Dweller, které se dají poznat na první pohled, protože dominují na zápěstí. Rolex jsou volbou pro muže, který ví, co chce a má určité milníky, které se snaží dosáhnout.