JEDEN DOBRÝ SKUTEK DOKÁŽE ZPŘÍJEMNIT DEN NEJENOM DRUHÝM, ALE TAKÉ VÁM

JEDEN DOBRÝ SKUTEK DOKÁŽE ZPŘÍJEMNIT DEN NEJENOM DRUHÝM, ALE TAKÉ VÁM 1

Znáte ten pocit, když pro někoho něco uděláte? Určitě ano. A není to skvělý pocit, který hřeje u srdce? Proč si tento pocit nedopřát každý den.

Stačí úplná maličkost a váš den je najednou hezčí. Úsměv a díky, která se vám vrací, určitě stojí za to. Já osobně se snažím o dobrý skutek každý den. Příležitostí se najde všude a vždy. Dnes jsem byla na nákupu a při vážení zboží jsem pomohla starší paní, která si nevěděla rady. Byla velmi vděčná a mě to stálo pár vteřin času. A zůstal mi ještě i dobrý pocit.

Je velmi smutné, že v dnešní době se lidé velmi nestarají o věci, které se jich osobně netýkají. Vím, že mé malé skutky nepomohou nijak závratně, ale určitě potěší a přesně o to jde.

Mezi takové větší dobré skutky by mohlo patřit i osvojení si zvířátka z útulku. Naše rodina se pro takový skutek rozhodla a v neděli jsme si i domů přivezli nového člena rodiny. Krásnou mladou slečnu jsme si hned zamilovali a budeme se jí snažit vynahradit všechno to, co jí bylo dosud odpíráno. Ani si neumíte představit jaký úžasný pocit je to hledět do těch očí a vidíte tam, i když stále strach a nedůvěru, ale také obrovskou radost a dík.

Je opravdu mnoho možností na dobré skutky, stačí jen chtít a uvědomit si, že to neděláte jen pro toho druhého, ale také pro sebe. Když se cítí dobře člověk, kterému jste pomohli, budete se cítit dobře i vy a všichni ostatní ve vaší přítomnosti. Je to lavinový efekt, který šíří radost, spokojenost a lásku.

A určitě každý z vás zná význam karmy!