Jídla, které z vás udělají superčlověka

Jídla, které z vás udělají superčlověka 1

Co na talíři, to na těle iv kalhotách. Poučka, kterou by si měl zapsat každý chlap za uši, pokud chce pěstovat svaly a kultivovat své výkony v posteli.

Cibule
Sex po ní je téměř nemožný, ale její pravidelná konzumace přináší mužům lepší erekci. Výhodou je, že své účinky neztrácí ani vařením, akorát zmizí ten nechutný zápach. Přidejte cibuli k jídlu a frajerka se rázem bude divit, jak hodně vydržíte a jak jí to děláte dobře.

Losos
Chutné a komplexní bílkoviny, ze kterých budou svaly napnuté, jako ocelové vlákna. Tato rybka však prospívá dvakrát. Zvyšuje průtok krve v penisu. To znamená, že bude stačit málo a váš penis bude natlakován krví, jakoby měl vybuchnout. Kromě toho losos podporuje i tvorbu testosteronu, takže budete vypadat jako Rambo a milovat jako Casanova.

Banány
Obsahují cukry na objemu, ale také draslík, vitamin B6, či minerální látky. Banán po cvičení je velmi dobrým snackem. Ocení ho i baby v posteli. Má totiž zázračnou schopnost dát vašemu ejakulátu vynikající příchuť. Takže si to neužijí nakonec jen baby, ale investice do banánů se vám dvakrát vrátí.

Wholemeal_bread_with_seeds,_August_2011

Celozrnné potraviny
Energii uvolňují pozvolna a dlouhodobě, což je skvělým benefitem pro sportovce. Bohatý zdroj thiaminu z celozrnných výrobků jejich pasuje na favority dobrého sexu. Fígl je v tom, že tato látka stimuluje nervový systém a tak si každý dotek, každé vniknutí a každé milování užijete plnohodnotnější. Už věříte, že celozrnné potraviny je dobré zařadit ke stravování?

Ústřice
Podporují růst svalového vlákna a zároveň zvyšují sexuální libido. U obou pohlaví. Pokud tedy víte uvařit ústřice jako romantickou večeři, můžete díky nim zažít tu vysněnou noc, během níž se se sexem přestává až ráno.

Gója
Je pokládána za jednu z nejzdravějších potravin na světě. Je v podstatě jako multivitamin a skvěle chutná. Podporuje vitalitu, nejen tu v posilovně, ale i v posteli. Je plná antioxidantů, aby vás udržela ve formě i během chřipkové sezóny. Díky goji budete něco jako superčlověk. Jen nesmíme zapomenout, že stačí denně jedna až dvě lžičky.