JOHN HENDRICKS PRODÁVÁ SVŮJ RANČ ZA 149 MILIONŮ DOLARŮ! OBSAHUJE OBSERVATOŘ A JINÉ ATRAKCE

JOHN HENDRICKS PRODÁVÁ SVŮJ RANČ ZA 149 MILIONŮ DOLARŮ! OBSAHUJE OBSERVATOŘ A JINÉ ATRAKCE 1

Zakladatel společnosti Discovery Channel John Hendricks ohodnotil svůj statek West Creek Ranch na téměř 150 milionů dolarů!

Na prodej je odlehlý ranč o rozloze 2 000 metrů čtverečních, který zároveň slouží jako hlavní sídlo. Jde o vzdálené útočiště, které se rozprostírá na hranicích Colorada a Utahu, a které zdánlivě obklopují nekonečné červené kameny a útesy. Pokud by se ranč prodal za požadovanou cenu, šlo by o nový rekord v regionu.

Samotná rezidence byla postavena v jihozápadním stylu, přičemž zahrnuje osm ložnic a osm koupelen. Součástí čtyřpatrového domu je také velká místnost, formální jídelna, kuchyň pro šéfkuchaře, kino, umělecké studio, tělocvična, herna a studovna. Modrá obloha a červené skály v bezprostřední blízkosti vytvářejí fantastickou scenérii, kterou je možné obdivovat od velkého bazénu.

Terasy a verandy zabírají rozlohu více než 325 metrů čtverečních, což je velkorysí prostor na zábavu a relax. Třešničkou na pomyslném dortu je observatoř s rotující měděnou kupolí.

Rodina Hendricksovcova koupila statek WestCanch Ranch v roce 1995, přičemž byly v průběhu let zabrány i sousední pozemky. Jednak z rozmaru a jednak na ochranu divočiny a přírodních stanovišť v regionu. Téměř 2 000 hektarů přešlo pod správu ochránců přírody. V této oblasti se nikdy nemohou stavět žádné nové cesty ani stavby. Budoucí obyvatelé si budou moci své volné chvíle krátit turistikou, jízdou na koních, cykloturistikou nebo rybolovem – vše na způsob Divokého západu.