Kam jít na rande se ženou, když nemáte peníze?

Kam jít na rande se ženou, když nemáte peníze? 1

Na to, abyste si získali ženské srdce, nemusíte být hned Rockefeller. Dokonce vám na to stačí pár eur, které klidně sesbíral tak, že prohledáte kapsy kalhot. Podívejte se, jak může vypadat levné a zároveň dobré rande.

1. Zůstaňte doma. Na rande nemusíte jít do restaurace nebo do kina. Klidně zůstaňte v pohodlí svého bytu, pozvěte si přítelkyni domů a nabídněte se, že pro ni něco uvaříte. Snahu ocení a vy zároveň utratíte peníze jen za suroviny a láhev vína. Tip pro skrblíky: na víně ušetříte tak, že koupíte točené a přelijete ho do skleněné láhve. Pokud není someliérka, chuť rozezná jen těžko.

2. Zjistěte, odkud se dá ve vašem městě pozorovat západ Slunce. Jděte tam a vezměte nějaké občerstvení, klidně jen i v podobě vína.

 
helmuth-rier-smg-d2x5550

3 Když už musíte vylézt z domu, snažte se najít aktivitu, kterou můžete provádět společně se ženou a přitom neutrácet. Ideální se jeví turistika, pamatujte však na to, že pokud máte bídnou kondici, nevyrážejte na moc dlouhou túru. Pokud na rande zkolabujete a ona vám bude muset volat záchranku, zřejmě nebude příliš spokojená.

4. Najděte ve svém okolí místo, odkud je pěkný výhled. Věta o občerstvení platí i v tomto případě.

5. Chcete-li dát prostor fantazii, jděte do supermarketu a stanovte si limit řekněme 150,-Kč. Za tuto částku si zkuste navzájem koupit dárky. Je to nové, neokoukané a zaručeně ji tím překvapíte. Ještě stylovější budete, když se vydáte s touto částkou do obchodu, kde mají vše za 30,- Kč.