Kam jít na rande se ženou, když nemáte peníze?

Na to, abyste si získali ženské srdce, nemusíte být hned Rockefeller. Dokonce vám na to stačí pár eur, které klidně sesbíral tak, že prohledáte kapsy kalhot. Podívejte se, jak může vypadat levné a zároveň dobré rande.

1. Zůstaňte doma. Na rande nemusíte jít do restaurace nebo do kina. Klidně zůstaňte v pohodlí svého bytu, pozvěte si přítelkyni domů a nabídněte se, že pro ni něco uvaříte. Snahu ocení a vy zároveň utratíte peníze jen za suroviny a láhev vína. Tip pro skrblíky: na víně ušetříte tak, že koupíte točené a přelijete ho do skleněné láhve. Pokud není someliérka, chuť rozezná jen těžko.

2. Zjistěte, odkud se dá ve vašem městě pozorovat západ Slunce. Jděte tam a vezměte nějaké občerstvení, klidně jen i v podobě vína.

 
helmuth-rier-smg-d2x5550

3 Když už musíte vylézt z domu, snažte se najít aktivitu, kterou můžete provádět společně se ženou a přitom neutrácet. Ideální se jeví turistika, pamatujte však na to, že pokud máte bídnou kondici, nevyrážejte na moc dlouhou túru. Pokud na rande zkolabujete a ona vám bude muset volat záchranku, zřejmě nebude příliš spokojená.

4. Najděte ve svém okolí místo, odkud je pěkný výhled. Věta o občerstvení platí i v tomto případě.

5. Chcete-li dát prostor fantazii, jděte do supermarketu a stanovte si limit řekněme 150,-Kč. Za tuto částku si zkuste navzájem koupit dárky. Je to nové, neokoukané a zaručeně ji tím překvapíte. Ještě stylovější budete, když se vydáte s touto částkou do obchodu, kde mají vše za 30,- Kč.