Kondom není jen na sex, správný chlap ho využije i takto

Kondom není jen na sex, správný chlap ho využije i takto 1

Správný muž má kondom vždy u sebe. Nejlepší celou krabičku. Je to multifunkční nástroj přežití. Díky němu se stanete v očích každé ženy (zodpovědným) hrdinou. Hrdinové jsou i úspěšní v získávání ženských srdcí a věnečků.

Oheň díky prezervativu
Sejde se každému Zálešák a dobrodruhovi. Prezervativ se hodí jako šikovný nástroj, pomocí kterého založíte oheň klasickým způsobem. Stačí jen dřívko, podložka a trochu pilin. Na vrchol paličky napíchat prezervativ tak, abyste drželi v ruce jeho dvě strany.

Kondom je z pevné gumy a vydrží i rychlé tření. Díky vysokým otáčkám brzy rozehřejete dřevo na takovou teplotu, že přijdou první jiskry. Chcete-li přežít v lese, rozhodně do houštiny nechoďte bez ochrany.

Nejlepší deštník
Je skutečně nepromokavý. Plně spolehlivý během každé náhlé bouřky. Stačí si cenné věci jako mobil, či foťák schovat do balíčku z prezervativu. Výhodou je i extrémní pružnost. Proto dokáže ochránit před potopou i tašku s notebookem, či příruční zavazadlo.

Otevřete každý zavařeninový pohár
Je to úkol chlapa. Někdy to však nejde ani za svět. Natáhněte přes víko prezervativ a pořádně zaberte. Odstraníte jakékoliv klouzání. Pozor! Některé kondomy jsou extra lubrikované a ty je třeba nejprve trochu „proprat“ ve vodě a pak to už jde.

 
kondom

Modelovací hmota
Použijte mouku, nebo písek do prezervativu a máte skvělou hračku. Ideální na zabavení mladšího bratra, když chcete zůstat s partnerkou sami. Jde o extrémně odolný balónek, takže vydrží i drsné dětské zacházení.

Zábava na maximum nasypete do prezervativu kypřící prášek, přidejte vodu, zauzlujte a sledujte. Je to možná trochu dětinská zábavka, ale kdo z chlapů není věčné dítě?

Staňte se hvězdou internetu
Po Ice Bucket Challenge je hitem internetu Condom Challenge. Jde o pouštění si prezervativu naplněného vodou na hlavu. Idea je jednoduchá, zábava ohromná. Někdy kondom praskne, jindy vydrží a zabalíte tvář „soutěžícího“ jako do skafandru.

Vymodeluje mu šílenou bradu, zkrátka jde o zábavu, která aktuálně válcuje YouTube. No a na mediální hvězdy baby letí jako vosy na med.