Koukněte se na nejdrsnější ukrajinskou posilovnu

Koukněte se na nejdrsnější ukrajinskou posilovnu 1

Ukrajinci mají pověst neotesaných matadory. Nezlomný, ošlehaní drsnými podmínkami, ani při budování svalů si nepotrpí na naleštěné fitness stroje a čisté sprchy. Právě ty nejtvrdší podmínky na světě z nich dělají bojovníků, s nimiž se není radno zahrávat. V Kyjevě je posilovna, kde mnozí chlapi zanechali dětství a vybudovali si skutečný biceps. Bez proteinů a doplňků výživy. Zde se jedná natvrdo.

Netřeba nic kromě železa

Ukrajinští žoldnéři jsou tvrdé nátury. V Kyjevě u břehu Dněpru existuje posilovna pod širým nebem. Je to neoficiální výcvikový tábor ukrajinských terminátorů. Nikdo tu nevybírá vstupné. Zaplatíte vlastním potem a slzami, když se do vašich svalů zapřáhne pořádně železo, kamenné závaží, ocelové rezavé kotouče a řetězy.

Jde o největší ukrajinské outdoorové fitness centrum. Původní myšlenka byla postavena na pár lidech, kteří v parku rozložily náčiní. K němu přidali svépomocí další, shromáždili potřebná železa a posvářeli je, něco pospojovaly, nic na tomto místě nebylo koupeno.

Nejprve to bylo místo na zábavné trávení volných dnů, dokud se neobuli do cvičení skuteční kulturisté a neudělali si zde svůj tréninkový stan.

74b_jpg_51dd487f1a

Dětské hřiště pro dospělé

Vypadá jako zchátralé prolézačky, ale je to unikátní sada nářadí, jejíž využívání vás může i zabít. Pokud si nedáte pozor a při bench pressu přeceníte své síly nikdo vám nepomůže, jedině, že by potřeboval uvolnit lavičku, tak vás odtáhne na stranu. Nikdo přesně neví, jak by posilovna měla fungovat.

Dnes nemá vlastního správce, majitele, ani na to nikdo nedohlíží, zda jste si pod sebe dali ručník nebo cvičíte v tričku. Vždy se najde dobrovolník, který opraví utržené závaží, promastí kladky nebo nalakuje kov. Zapomeňte na hygienické a bezpečnostní předpisy.

Zde nic takového nehrozí. Pokud máte chuť na ledovou sprchu, blízko teče řeka. Takové prostředí říká jediné: „zoceluj se, nebo padneš!“ A padavky na Ukrajině příliš nemusí.

498067