Kouzelná galerie Kunsthalle Wien

Kouzelná galerie Kunsthalle Wien 1

V samotném srdci evropské kultury a umění se nachází místo, které přitahuje návštěvníky z celého světa. Jedná se o galerii Kunsthalle Wien, která je domovem pro širokou škálu uměleckých děl. Toto místo není jen obyčejnou galerií; je to centrum, kde se setkává historie s moderností, kde se tradiční umění prolíná s nejnovějšími trendy.

TIP :  Jak cestovat po Vídni výhodně a ušetřit na vstupech do muzeí a různých atrakcí? Kupte si Vienna City card  a cestování po hlavním městě Rakouska bude pohodlnější! Karta Vienna Pass vám zase ušetří a umožní přednostní vstup až do 90 památek a atrakcí.

Karta Vienna Pass – vám ušetří nejvíce času a peněz

Galerie Kunsthalle Wien byla založena s vizí stát se mostem mezi různými uměleckými epochami a styly. S každou výstavou, kterou pořádá, se snaží poskytnout návštěvníkům jedinečný zážitek, který rozšiřuje jejich pochopení umění a jeho významu v naší společnosti. Expozice zde představované zahrnují široké spektrum uměleckých forem, od malířství a sochařství až po fotografii a digitální umění.

Rezervujte si výhodnou vstupenku –  bez čekání ve frontě, kterou můžete kdykoliv bezplatně zrušit.

Otevírací doba

Středa 11:00 – 19:00
Čtvrtek 11:00 – 21:00
Pátek 11:00 – 19:00
Sobota 11:00 – 19:00
Neděle 11:00 – 19:00
Pondělí Zavřeno
Úterý 11:00 – 19:00

Umístění galerie v historickém centru města dodává návštěvě Kunsthalle Wien ještě větší kouzlo. Budova galerie, s jejími výraznými architektonickými rysy, je sama o sobě uměleckým dílem. Procházka jejími prostorami je jako cesta časem, kde každá místnost a každý roh mohou odkrýt další příběh či tajemství.

Kunsthalle Wien je také místem setkávání. Umělci, kritici, studenti a milovníci umění zde nacházejí společnou půdu pro diskuzi, výměnu názorů a inspiraci. Galerie pravidelně pořádá různé kulturní akce, jako jsou přednášky, workshopy a vedené prohlídky, které umožňují návštěvníkům prohloubit své znalosti a pochopení uměleckých děl a jejich tvůrců.

V konečném důsledku Kunsthalle Wien nepředstavuje jen prostor pro vystavení umění. Je to instituce, která se snaží aktivně přispívat k rozvoji a obohacení kulturního života. S každou novou výstavou a každým projektem přispívá k dialogu mezi umělci a veřejností a podporuje porozumění a ocenění umění v jeho nejširším kontextu.

Vylepši si zážitek

Prozkoumej další možnosti vstupenek včetně prohlídek a městských karet.

Zjistit více