Lahůdky: Podívejte se, jaký hnus našli lidé v jídle

Lahůdky: Podívejte se, jaký hnus našli lidé v jídle 1

Pokud nakupujete v běžných obchodech v Česku, určitě se už i vám stalo, že jste v potravinách našli něco, co tam nepatřilo. Často vidíme ve zpravodajství informace o hřebících v pečivu, plísních nebo o hmyzu. Dnes vám přinášíme opravdové „lahůdky“ objevené v potravinách, které snesou pouze silné žaludky.

 
2461815

Salát s bonusem
Představte si, že si koupíte salát a k tomu dostanete dávku bílkovin zcela zdarma! Zdá se to jako výhodná koupě? Berenice Baker asi radost z nákupu neměla, když v sáčku se salátem našla i mrtvou kobylku a jiná žena dokonce ještěrku.

 
2461819

Trochu krve a lepidla navíc, poprosím!
V Číně vám k jídlu, které si vezmete s sebou přibalí na cestu i malé překvapení. Jedné ženě dali k jídlu i použitou krvavou náplast.

 
2461813

Červi v rýži
Maisy Dean už stihla sníst tři balíčky rýže, než si všimla, že sáčky obsahují velký podíl červů.

 
2461821

Ofritují už všechno
Už se vám sbíhají sliny na kuřecí nugetky z „Mekáče“? Téhle ženě již od určité chvíle na chuť nepřijdou. Namísto rozdrceného masíčka jí usmažili celou kuřecí hlavu. Jinému chlapci naservírovali v KFC k nugetkám i fritovanou papírovou utěrku.

 
2461823

Už nejsou jen v ementálu
Stephen Forst jako pečlivý tatínek připravoval svačinu svým dětem. Ale když chtěl vzít chléb na sendviče, čekalo ho asi nejnepříjemnější ranní překvapení v životě – v příštím pokrmu pro děti byla zatavená mrtvá myš. Asi jim už ementál nechutná, a tak přesedlali na pečivo.

 
2461825

Nakládané nebyly jen útěrky
Jediné, co nespokojenou zákaznici těší, že si nečekaných hostů ve sklenici s nakládanými okurkami všimla ještě před otevřením.

 
2461827

Zmrzlá žába
Do mražené zeleninové směsi se zatoulala i žába, která se z podchlazení nevzpamatovala.

 
2461829

Železářství nebo potraviny?
Dva v jednom! Rebecca Shorten si ohřála polotovar makaronů se sýrem v mikrovlnce a asi v polovině pojídání objevila hřebík. Pokud si myslíte, že měla štěstí, že ho nesnědla, tak se mýlíte. Štěstí ji obešlo, neboť jak rentgenový snímek ukázal, jeden hřebík už stihla sníst v první polovině porce.

Pokud se vám stalo cosi podobné, pošlete nám příběh a fotku.