TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO …MANŽELKU

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO ...MANŽELKU 1

Každý třetí ženatý muž trpí jevem, který se nazývá „dárková“, případně „sváteční“ vráska. Příčinou jejího vzniku je nedostatek nápadů, co darovat své polovičce pod stromeček. Abyste tomuto riziku předešli, spolehněte se na tipy ověřených poradců.

Upozorňujeme, že výše zmíněné fakta jsou výsledkem dlouholetých osobních pozorování a zkušeností. Studie vědců sice nemáme, ale několik Vánoc jsme už ve zdraví přežili a dokonce jsme viděli i spokojené úsměvy na ženských tvářích. Dovolte proto, abychom se podělili o tajemství našeho úspěchu.

# 1 Když se to třpytí, určitě je to dobré

Marilyn Monroe věděla, o čem je řeč, když zpívala „Diamonds Are a Girl Best Friend.“ Šperk je sázkou na jistotu. Ženu potěší, i když jí ho darujete již páté Vánoce po sobě. Nenechte se však zmýlit myšlenkou, že vaše manželka bude nosit cokoli (přesně tak, jak si ani vy na sebe nedáte všechno).

Šperk od vás si bude vážit, ale aby ho milovala, musí odpovídat její vkusu. Všímejte si, jak se obléká, jaký typ doplňků nosí a zda má ráda výrazné kousky. Teprve potom jděte na nákup. Pokud se i tak budete cítit bezradný, požádejte o pomoc prodejce, určitě vám dobře poradí. Široký výběr šperků a prvotřídní služby najdete například v ALO diamonds.

# 2 Ve dvojici je to nejlepší

Romantika je to, co zabere pokaždé a nemusí ani hodně stát. Internet je v tomto období plný nabídek na víkendové pobyty v Tatrách, v lázních, ale i v zahraničí. Zkuste si v práci vyřídit volno a po novém roce se zbavte nahromaděného stresu někde mimo domov. Bez dětí, bez tchýně, bez kamarádů.

Vymyslete zajímavý program, jako je návštěva welness, lyžování, ochutnávka vína a místních specialit, divadelní představení, a dokonalý dárek máte připraven. Inspiraci hledejte na portálu Sleva Dne, kde najdete desítky romantických pobytů.

# 3 Aby nikdy nezapomněla

Zaručujeme, že zapomenout na tento dárek nebude možné. Kdo by si totiž nevzpomněl na let letadlem, výskok s padákem či adrenalinovou jízdu na závodním okruhu? Řeč je o zážitkových dárcích, které si v posledním období našly místo i mezi našimi přáními.

Na bungee jumping se jen málo lidí odhodlá jen tak, ale dostat na pod stromeček tandemový skok s partnerem je pořádná motivace. Určitě se nechá přemluvit i na romantický let balónem nebo její udělejte radost vytouženými hodinami hry na klavír či lekcemi golfu.

# 4 Cosi osobní, což potěší obou

Některé dárky se dávají před rodinou a jiné by měly zůstat jen mezi čtyřmi očima. Přesně takovým případem je luxusní negližé nebo lechtivá spodní prádlo. Jsou to kousky, které zřejmě své partnerce nekupujete každý den. Tak proč byste jí takové překvapení nemohli udělat právě na Vánoce?

Vkusně zvolenou prádlem jí ukážete, že je pro vás stále přitažlivou ženou. Navíc jí můžete koupit kousek, na který by možná sama neměla odvahu. Doporučujeme vám poohlédnout se v království spodního prádla Lascana, kde najdete dokonalé modely pro všechny typy žen.

# 5 Chvilka samotě

Vánoce jsou o nemateriálních hodnotách a připomenout si to můžeme i posledním tipem na dárek. Je jím den odpočinku, který své manželce zajistíte vy sám. Vezměte na jeden den na sebe všechny povinnosti, které musí provádět vaše zákonitá, od mytí nádobí, až po péči o děti.

Nechte ji celý den sledovat filmy, číst knihu, jít ven s kamarádkami, lenošit. Ocení to možná více, než kdybyste jí koupili něco drahé. Takový dárek jí navíc můžete dát i „písemně“. V programu na úpravu textu si vyrobte poukaz na den volna, který pak vytiskněte a pěkně zabalený uložte pod stromeček k ostatním dárkem. Jistě ji váš netradiční nápad překvapí.