LANGHAM HOTEL: JEDNA Z NEJLEPŠÍCH ADRES V LONDÝNĚ

LANGHAM HOTEL: JEDNA Z NEJLEPŠÍCH ADRES V LONDÝNĚ 1

Hotel Langham v Londýně otevřel v roce 1865 princ z Walesu, aby dal městu to, co potřebuje. Tento hotel je se svou 150-letou historií synonymem pro eleganci a luxus. Pouze nedávno se zde renovovány vrchní podlaží, na kterých se nyní nachází Langham Club.

Ubytovaní hosté se zde mohou těšit na královské služby, individuální přístup, hotelové speciality a koktejly z hotelové restaurace. Komornější atmosféra díky maximální kapacitě 72 hostů je zárukou příjemných setkání, ať už osobních nebo pracovních.

Honosným dojmem působí salonek s krbem, jakož i různé dekorace. Netřeba zapomínat ani na knihovnu. Hosté mají k dispozici i samostatný prostor na setkání a zvláštní události.

Přístup do Langham klubu mají pouze pro ti hosté, kteří jsou ubytováni v některé z klubových pokojů (662 USD / noc). Kromě Langham Clubu v hotelu přibyla i jedna luxusní místnost – rozsáhlý apartmán Sterling Suite. Rozkládá se na rozloze 4 844 m2 a je jedním z největších ve městě. Dá se tam dostat soukromým výtahem. Najdete tam šest ložnic, bar a krb, klavír, jídelnu nebo dokonce divadelní místnost.

Hlavní ložnice má vlastní obývací pokoj, koupelnu a šatnu. Další dvě ložnice jsou vybaveny podobně. Nacházejí se v nich tři luxusní pokoje s předsíněmi. Jedna noc za ubytování v Sterling Suite stojí od 35 300 USD.