LUXUSNÍ NÁBYTEK Z POLSKA, KTERÉHO KAŽDÝ KUS VYPRÁVÍ  ČÁST PŘÍBĚHU ALENKY Z ŘÍŠE DIVŮ

LUXUSNÍ NÁBYTEK Z POLSKA, KTERÉHO KAŽDÝ KUS VYPRÁVÍ  ČÁST PŘÍBĚHU ALENKY Z ŘÍŠE DIVŮ 1

Barste Design je novinkou na scéně luxusního evropského nábytku. Varšavská firma nepodléhá žádným trendům, skandinávskému minimalismu a  ani klasickému princovému konceptu.

Vytvářejíc unikátní pohádkový nábytek ručně, Barste Design reprezentuje kvintesenci moderního luxusu.Debutová kolekce Alice inspirovaná kultovní knížkou Lewise Carrolla je výsledkem spolupráce kreativní ředitelky Joanny Barsky a Dagmar Iwanski, hlavní designérky značky, která svou kariéru odstartovala v týmu Zaha Hadid Architects.

Každý kousek kolekce vypráví svou část příběhu Alice ze země zázraků. Všechny elementy jsou vyrobeny ručně, Barste Design používá pouze materiály nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti. Cílem značky je vytvořit nábytek, který rozvíjí fantazii. Jak říká kreativní ředitelka Joanna Barska; „Pokud vám stolek nedokáže říct příběh, je s ním vůbec zábava?“

Barste Design bere nepředstavitelné nápady jako výzvy. Všechny produkty mohou být vyhotoveny ve velikosti pro dospělé stejně jako miniatury pro domácí mazlíčky. Díky talentovanému týmu umělců značka dokáže proměnit i ty nejšílenější nápady na funkční a pohodlný nábytek.