MERCEDES BENZ GLA 45 AMG: DVOULITR S VÝKONEM 360 KOŇSKÝCH SIL!!!

MERCEDES BENZ GLA 45 AMG: DVOULITR S VÝKONEM 360 KOŇSKÝCH SIL!!! 1

Koncept Mercedes Benz GLA 45 AMG debutoval na Los Angelského autosalonu už v listopadu. Neprošlo mnoho času a už se můžeme podívat na první model, který bude sériově vyráběn.

Oproti konceptu bylo vypuštěno pár výrazných designových detailů, ale původní strukturu a hlučný dvoulitrový čtyřválec si Mercedes GLA 45 AMG ponechal.

Přeplňovaný motor produkuje ohromný výkon a nyní čtěte pozorně, 360 koňských sil. Sám jsem tomu nemohl uvěřit a údaj jsem si musel zkontrolovat na více portálech. Výkon se přesouvá pomocí 7 stupňové dvouspojkové převodovky AMG SPEEDSHIFT DCT 7 na všechna čtyři kola. Průměrná spotřeba je výrobcem deklarována na 7,5 l / 100 km.

GLAčko sprintuje z 0 na 100 km / h za 4,8 sekundy. Maximální rychlost je elektronicky omezena na 250 kilometrů za hodinu. Pohon všech čtyř kol 4MATIC dokáže posílá 50% výkonu na zadní nápravu.

Crossover od Mercedesu dostane špičkové odpružení a sportovně nastavené tlumiče. V nabídce bude množství speciálních doplňků které učiní vaše GLA ještě více individuálně. Pro těch nejextrémnějších se bude vyrábět i speciální edice – Edition 1, která se nejvíce bude podobat zmiňovanému konceptu.