Mezinárodní den bez kouření: 6 sexy důvodů, proč přestat

Mezinárodní den bez kouření: 6 sexy důvodů, proč přestat 1

Celý svět si dnes připomíná mezinárodní den bez kouření. Nebudeme vás trápit fotografiemi plic, ba ani mluvit o rakovině. Existují i ​​sexy důvody, proč přestat!

Neuvěříte, ale funguje to – přestat kouřit může vést ke zvýšení vašich šancí u žen. A přitom stačí tak málo, jen si nezapálit. Vyzkoušejte to alespoň dnes, v rámci mezinárodního dne bez kouření a uvidíte. Důvodů je hned několik.

Už to dávno není in Osmdesátá léta pominuly, už dávno není módním pravidlem kouřit. Dnes je trendem přestat. Úsměv Správný chlap by se sice neměl zubit na celý svět, ale sem tam i na smích přijde. Ženy zbožňují chlapi se smyslem pro humor. Když však vycenil ty zažloutlé zuby …

StomaTeam-5_2012_kurak_obr6

To, že je podzim, neznamená, že i chrup má měnit barvu. Dotyky Nejlepší způsob, jak prolomit lady, představují doteky. Chytit ji jemně za ruku, odhrnout vlasy či rovnou pohladit po tváři.

Pokud to však plánujete dělat s prsty žlutými a zestárlé od nikotinu, které už pomalu od žluté přecházejí do hnědozelené jako staré brambory, věru si nepomůžete.

Popelníkové polibky

Kdo už chodil s kuřákem, určitě to zná. Polibek po cigaretě je jako olizovat popelník. A to platí pro obě pohlaví.

Voňavé balení, voňavější sex

Vůně mají důležitý význam v balení. Ne nadarmo používáme parfémy a ne nadarmo vylučují naše těla feromony.

Ty mohou také za náš sexuální drajv, ale i za úspěch při balení budoucí bývalé. Zabít to všechno cigaretou? Erekce? Kouření může způsobit poruchy erekce. V kombinaci s nezdravým životním stylem brzy zjistíte, že už prostě nemůžete. A to by byla škoda, ne?