Mini Paceman „Adventure“. Malý pick-up plný dobrodružství si prostě zamilujete

Mini Paceman "Adventure". Malý pick-up plný dobrodružství si prostě zamilujete 1

Patříte mezi lidi, kteří nikdy zcela nepochopili významu Mini Paceman? Možná vám ho ukázal právě Mini Paceman Adventure!

K vytvoření tohoto modelu přispěly mnichovští učni společně se svými instruktory. Výsledkem je „kreativní vize“ Mini pick – up, jehož základem se stal Mini Cooper S Paceman. Ukrojením  nemotorné zádi vznikl nákladní prostor, přidáním střešních nosičů zase prostor pro uložení náhradního kola.

Inženýři upravili podvozek, autu přidali světlé výšky v přední i zadní části a použili systém pohonu 4X4. O pohon se stará přeplňovaný 1,6 litrový benzínový motor, který disponuje 184 koňskými silami. Jelikož je toto auto určené na nezpevněnou vozovku a terén, nechybí ani příplatková výbava v podobě „šnorchlu“ na nasávání vzduchu na úrovni střechy. To vše pro případ, že byste vyslechli prosbu tohoto speciálu o přímý přejezd přes rozbouřenou řeku.

Pokud se Vám design této vize zalíbil, zatím nikdo neví, kdy a zda vůbec bude tento model posunut do sériové výroby. Každopádně by si však díky své originalitě našel své příznivce.