Montblanc TimeWalker Urban Speed ​​e-Strap: moderní klasika

Montblanc TimeWalker Urban Speed ​​e-Strap: moderní klasika 1

Pokud toužíte po smart hodinkách, ale nechcete se vzdát své ověřené klasiky, máme pro vás dobrou zprávu! Společnost Montblanc si řekla, že skloubí exkluzivní, automatické hodinky s moderními technologiemi digitálního věku. Jeho odpovědí je nejnovější série hodinek TimeWalker Urban Speed ​​e-Strap.

Série luxusních hodinek v sobě zahrnuje jako první na světě digitální funkcionalitu. Hodinky disponují smart modulem, jehož elektronika je uzavřena v ocelovém pouzdře spony. Samotný řemínek je vyroben z výjimečné kůže, přičemž její povrch je vyztužen uhlíkovým vláknem. Montblanc tvrdí, že řemínek z uhlíkového vlákna a kůže je nyní ještě silnější a odolnější. Kromě toho lépe vzdoruje otěru, odpuzuje kapaliny a je téměř nehořlavý. Pro hodináře ho vyrábí dílna Pelleteria ve Florencii.

Řemínek lze spárovat s vybranými Bluetooth zařízeními s OS Android jako např. Galaxy Note 3, Galaxy S4 jakož i s telefony iPhone 4S a novějšími. Na dotykovém displeji, který je dobře čitelný i na denním světle se zobrazují náhledy e-mailů, různé texty, příchozí hovory, aktualizace na sociálních sítích a různé připomínky. Kromě toho displej poskytuje vibrační odezvu a funguje jako dálkové ovládání smartphonu, hudebního přehrávače a fotoaparátu.

K dispozici je také funkce krokoměru, která měří ujetou vzdálenost a spálené kalorie. Díky funkci Find Me lze vyhledat spárovaný telefon v okruhu až 30-ti metrů. Přestože byl E-Strap speciálně navržen pro model TimeWalker Urban Speed, lze jej namontovat i na jiné hodinky. Montblanc nabídne své hodinky ve třech vyhotoveních. Jako automatické, jako model využívající standardu UTC s druhým časovým pásmem, a jako model s chronografem.

K dispozici jsou pouzdra o rozměrech 42 nebo 43 mm a dvě barevné verze. Konstrukce hodinek ze šedé oceli, nebo z černého karbonu je maximálně elegantní. Všechny modely disponují automatickým strojkem a velkým ciferníkem s úzkou lunetou. Série Montblanc TimeWalker Urban Speed ​​e-Strap bude k dispozici v červnu za cenu od 2.990 € za automatické hodinky až po 4.690 € za hodinky s chronografem. E-Strap bude možné zakoupit i samostatně za 350 €.