Na operace dal 170 tisíc. Chce vypadat jako panenka?

Na operace dal 170 tisíc. Chce vypadat jako panenka? 1

Zkuste si představit, že máte zbytečných 170 tisíc eur. Co byste si koupili? Vaší odpovědí je zřejmě něco normálně jako auto či dům, ale tento chlapík si řekl něco jiného. Nechal si udělat 30 plastických operací, a to vše proto, aby vypadal co nejdokonalejší.

Rodrigo Alves má jen 31 let, ale u plastického chirurga strávil zřejmě více času než většina jeho vrstevníků v práci. Má předělán například nos, svaly na břiše či rty. „Když jsem byl mladší, nikdo se se mnou nechtěl bavit. Byl jsem stydlivý a spolužáci mi dali přezdívku „bramborový nos“. Nesnášel jsem to,“ tvrdí Rodrigo. „První operaci jsem podstoupil v sedmnácti.

Nechal jsem si upravit hrudník a na památku mi dodnes zbyly jizvy.“ Většinu operací podstoupil ve Velké Británii, v současnosti ale musí cestovat do Kolumbie, protože v Evropě ho už nikdo nechce operovat. Prý chápe, proč ho lidé přirovnávají k panence Kena, jeho cílem však je jen vypadat co nejlépe.

 
2350027

„Jsem perfekcionista. Když mě někdo pozve na párty, lidé čekají, že budu vypadat dobře. Nechci je zklamat,“ říká muž, který vlastní 200 párů bot a 300 různých obleků. Zřejmě vás zajímá, čím se tento člověk živí. Inu, Rodrigo nakupuje. Podle vlastních slov má velmi dobrý vkus a množství bohatých lidí ho oslovuje se žádostí, aby jim pomohl vybírat oblečení a módní doplňky.

Dělá to s radostí, ale samozřejmě si neváhá žádat finanční odměnu. Jeho snem je mít jednoho dne vlastní show v televizi. Účinkovat by v ní měli muži, kteří podstoupili operaci u plastického chirurga. Rodrigo začal o svém životním příběhu mluvit krátce poté, co se na veřejnost dostaly fotografie dalšího muže – panenky: Celsa Santebanesa.

 
RTEmagicC_KemHumano30_01.jpg