Na velké ceně Monaka Tag Heuer představil speciální model Formule 1 Red Bull Edition

Na velké ceně Monaka Tag Heuer představil speciální model Formule 1 Red Bull Edition 1

Během Velké ceny v F1 v Monaku využil TAG Heuer ideální příležitost představit první hodinky na oslavu partnerství mezi TAG Heuer a Red Bull Racing. Zatímco diváci věnovali pozornost napínavým závodům F1, ve kterých se nepodařilo Nicovi Rosbergovi vrátit zpět na trůn a titul VC Monaka si odnesl Lewis Hamilton, v zákulisí stánku TAG Heuer mohli novináři a pozvána smetánka vidět nový model TAG HEUER FORMULE 1 RED BULL EDITION.

Odborníci a sběratelé se shodli v tom, že jde o nejkrásnější hodinky z kolekce Formule 1, jejíž historie sahá až do roku 1986. To, že si švýcarský průkopník vybral akci VC v Monaku na představení nového člena rodiny, není vůbec náhodné. Nejen, že je to vrcholem kalendáře F1, ale barevná škála novinky je inspirována jedním z nejvyhledávanějších modelů této značky. Ano, mluvíme o hranatých Monaco 1133B, které bateriovému chronografu propůjčily světlé sub ciferníky, modrý ciferník a červenou centrální Stopkovou ručičku.

Pro obě společnosti je toto partnerství velmi důležité. TAG Heuer po 30 letech ukončil spolupráci s McLarenem, jehož nejvýraznější tváří byl Lewis Hamilton. Se změnou stáje přicházejí i nové tváře, 26- letý Daniel Ricciardo, který ovládl kvalifikaci VC v Monaku a nejmladší pilot v F1, Wunderkind Max Verstappen.

Hodinky Formule 1 Red Bull Edition, jsou poháněny bateriovým strojkem zn. Ronda 5040D, obvykle používaným v kolekci F1 a budou dostupné s ocelovým náramkem (1 550 €) nebo modrým NATO řemínkem s červeným prošitím (1 400 €).