Návštěva Akvária SEA LIFE

Návštěva Akvária SEA LIFE 1

Akvárium SEA LIFE v Paříži ožívá každý den od 10:00 do 18:30. Je to senzační zážitek podporovaný Merlin Entertainments Paris, renomovaným poskytovatelem zábavy a dobrodružství. Pokud plánujete návštěvu, poslední vstup je možný jednu hodinu před zavírací dobou, takže máte dostatek času prozkoumat všechny kouty tohoto úžasného místa.

Vstupenky jsou okamžitě doručovány a můžete je snadno ukázat na svém mobilu. Navíc se do akvária snadno dostanou i návštěvníci s tělesným postižením, ale je nutné mít platný průkaz zdravotního postižení.

 

Vstupenky k zakoupení zde.

 

Vstupenka do SEA LIFE vám nabízí širokou škálu zážitků. Můžete se zúčastnit krmení zvířat, což je úžasná aktivita prováděná zaměstnanci akvária. Každý den se zde odehrávají různé aktivity, které vás jistě zaujmou.

Jedním z hlavních lákadel je bezesporu možnost prozkoumat tajemství Antarktidy s tučňáky, kteří jsou stálými obyvateli akvária. Je to skutečně vzdělávací, interaktivní a pohlcující prostředí, kde můžete pozorovat tučňáky zblízka a získat hlubší pochopení jejich životního prostředí.

Dále se můžete dotknout hvězdice, polechtat chapadla mořské sasanky nebo držet malý zelený krab v dlani v kamenných bazénech. Je to skvělá příležitost prozkoumat a poznat mořské organismy z bezprostřední blízkosti.

Další fascinující zkušeností je procházka 360° tunelem, kde můžete sledovat, jak vám žraloci plavou nad hlavou. Toto je skutečně vzrušující zážitek, který vám umožní pozorovat tyto majestátní tvory v jejich přirozeném prostředí a užít si úchvatnou biologickou rozmanitost Atlantského oceánu.

Akvárium SEA LIFE v Paříži je domovem více než 2250 tvorů napříč 230 druhy. K dispozici je 12 druhů žraloků, mořských hvězd, mořských koní, zelených želv, rejnoků a mnoho dalších! Každý z nich je připraven sdílet s vámi svůj život pod vodou.

 Pokud jste kreativní duše, můžete si navrhnout a vytvořit vlastní mořskou příšeru a sledovat, jak ožívá ve virtuálním akváriu. Je to velmi zábavný způsob, jak se zapojit a užít si den v akváriu, aniž byste se museli namočit.

Doprava do SEA LIFE je velmi snadná, ať už jedete autem, vlakem nebo autobusem. Autem po dálnici A4 směrem Paris – Metz, a vyjet na exit 12.1 nebo 14, směrem k obchodnímu centru Val d’Europe, kde je parkoviště „La Vallée Shopping Village“. Pokud jedete vlakem, vystupte na stanici RER A – Val d’Europe. Nákupní centrum je jen jednu minutu chůze od stanice.

Ve všední dny i o víkendu je otevřeno od 10:00 do 18:30 a SEA LIFE se nachází na adrese Centre commercial Val d’Europe, 14 Cours du Danube, 77700, Serris. Je možné zrušení nebo přesunutí termínu do 23:59 v den předcházející návštěvě.

Navštivte SEA LIFE v Paříži a prožijte nezapomenutelný den plný dobrodružství a objevování mořského života!