Psi, které byste přítelkyni do kabelky rozhodně nedaly

Psi, které byste přítelkyni do kabelky rozhodně nedaly 1

Velký chlap by se nikdy nespokojil s čivavou na vodítku. Nejen velký penis, velké auto, velký plat a velké cíle patří k alfa samcem. Velký pes je vizitka, která k dobré procházce muže prostě patří. Už na první pohled všem okolo dáte jasně na známost, že s málem se nikdy nespokojíte.

 
baff32bfac4bd5ffmed

Anatolský pastevecký pes
Patří mu vzrůstově dvojka. Je to pes, který klidně dosáhne 80 centimetrů a když se rozvalil na gauči v obývacím pokoji, už jste skončili s pohodlným sledováním televize. Je to skutečně obr, ale údajně hřeje lépe než ten nejteplejší zimní kožich. Je to masožravec a s granulemi v malé misce si nevystačí. Pes gurmán, tak mu říkají a klidně vám z talíře uchmatne i kus stejku a tváří se, že vám bude stačit zelenina.

 
crop-509108-great-george

Velký George
Zapomeňte na Alexandra. Pokud má být někdo velký, je to George. Pes zapsaný jako rekordér v růstu. George je německá doga, která vyrostla na více než 110 centimetrů. To už je výška, kterou zastíní i některé lidi menšího vzrůstu. George je skutečný psí velikán a v tomto případě živit tohoto domácího miláčka znamená, že musíte být připraveni na apetit dvou patnáctiletých dětí v pubertě. A sbírat po něm zbytky na trávníku také není nejlahodnější.

 
24fd6d8d22_8647068_o2

Bernardýn
Je to tradiční pes, který ale není bytovým. Umí zachránit život, umí vás oblízat jazykem tak, že i během slunečného dne můžete být dokonale zmoknutým. Jeho magie je tak velká, že se stal i velkým hrdinou mnoha filmů. Chovat ho doma, je údajně velká zábava. Zejména pokud se rozhodl pomáhat při úklidu nádobí.

 
2427923

Největší z největšího
Rasová dispozice je jen jeden z předpokladů toho, že pes nabude doslova obludné rozměry, i když pejskaři svorně říkají, že mít obrovského psa znamená jen více lásky a radosti. Dobře vykrmení a pořádně načesání dokáže psí rozměry neskutečně nafouknout na objemu. Fotky těch největších plemen, které děti klidně používají k ježdění jako na koni, to jen dosvědčuje.