Navštivte katedrálu Notre-Dame

Navštivte katedrálu Notre-Dame 1

Představte si, že na vlastní kůži zkoušíte fascinující nový způsob, jak prozkoumat historii a krásu jedné z nejznámějších památek Evropy – katedrály Notre-Dame. Díky nejnovějším nástrojům virtuální reality vám nyní Amaclio Productions poskytuje jedinečnou příležitost vstoupit do tajemství této ikonické stavitelské památky.

Amaclio Productions, se sídlem v Paříži, je inovativní společnost, která se specializuje na propojení historie a moderní technologie, aby vytvořila nezapomenutelné zážitky. Mezi jejich nejnovější projekty patří virtuální prohlídka katedrály Notre-Dame, kde návštěvníci mohou prozkoumat 800 let historie, kterou tato nádherná gotická katedrála prošla.

Nejdůležitější informace: Vstupenky na prohlídku zde.

Přijďte a zažijte cestu časem, která trvá přibližně jednu hodinu, přičemž poslední vstup je povolen jednu hodinu před zavírací dobou, která je stanovena na 20:00. K dispozici je bezbariérový přístup a vstupenky lze snadno a pohodlně zakoupit a přijmout na mobilu. Po nákupu vstupenky obdržíte okamžité potvrzení a instrukce pro vstup do expozice.

Expozice se koná v Rue de la Cité v Paříži, kde mají návštěvníci možnost vybrat si jedno ze dvou zařízení pro virtuální realitu, aby se ponořili do minulosti katedrály. Tato výstava, nazvaná „Věčná Notre-Dame“ je doslova oživena špičkovou technologií a kreativním geniem Amaclio Productions.

Tato virtuální realita nabízí dva různé zážitky nabízející návštěvníkům možnost objevit buď slavnou historii katedrály, nebo její skrytá zákoutí pro jedinečný výlet do minulosti. Ať už si vyberete jakoukoli cestu, jisté je, že budete mít možnost prohlížet katedrálu z pohledu, jaký jste dosud nezažili.

Důležité je však připomenout, že tato zkušenost se obecně doporučuje pro osoby starší 11 let, zatímco dětem do 8 let je přístup přísně zakázán. Kromě toho je nutné, aby návštěvníci dorazili na místo setkání nejméně 15 minut před plánovaným časem návštěvy, aby měli dostatek času na přípravu na toto vzrušující dobrodružství.

Amaclio Productions nabízí flexibilní možnosti rezervace a návratnosti. Pokud se rozhodnete zrušit rezervaci do 23:59 dne před plánovanou návštěvou, budete mít nárok na plnou finanční náhradu. Vstupenka však nemůže být převedena na jinou osobu.

Ať už jste historický nadšenec nebo technologicky nadšeni pro věc , tato jedinečná virtuální realita vás zavede na cestu časem a umožní vám prozkoumat katedrálu Notre-Dame tak, jak jste ji nikdy předtím neviděli. Vstupte do historie Notre-Dame prostřednictvím virtuální reality a připravte se na zážitek, který nikdy nezapomenete.