Návštěva muzea Paradox

Návštěva muzea Paradox 1

Vstupenka pro přednostní vstup do Paradox Museum v Paříži je váš klíč do úžasného světa iluzí a paradoxů. Paradox Museum je otevřené každý den od 10:00 do 20:00 a nachází se v srdci Paříže, na adrese 38 Boulevard des Italiens.

Vstupenky poskytuje Paradox Paris SAS, společnost se sídlem v Paříži, která se specializuje na interaktivní zážitky a vzdělávací programy. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně vaší návštěvy, můžete se obrátit na jejich centrum nápovědy Tiqets.

Vstupenky zakoupíte zde:

 

Vstupenka zahrnuje přednostní vstup a umožňuje vám prozkoumat více než 90 fascinujících výstav inspirovaných paradoxy. Tyto výstavy vás zavedou do světa, kde je realita ovlivněná naší interpretací a kde se optické iluze a vnímání stávají hlavními hráči.

V rámci své návštěvy budete mít také možnost prozkoumat interaktivní expozice a získat hlubší pochopení o vědě a psychologii stojící za iluzemi a paradoxy. Tyto ukázky a vysvětlení vás povedou k lepšímu porozumění, jak náš mozek interpretuje svět kolem nás a jaké jsou mechanismy za optickými iluzemi.

Vstupenka však nezahrnuje průvodce, takže budete mít možnost prozkoumat muzeum vlastním tempem a podle vlastních zájmů. Budete mít také možnost otestovat své dovednosti při řešení problémů a vyřešit záhadné výzvy roztroušené po celém muzeu.

Paradox Museum je také bezbariérové, takže je přístupné pro všechny návštěvníky. Vstupenky jsou přijímány v mobilu, což znamená, že si můžete jednoduše stáhnout svou vstupenku a ukázat ji při vstupu do muzea.

Ale nezapomeňte: poslední vstup do muzea je povolen 2 hodiny před zavírací dobou a maximální velikost skupiny je 10 lidí. Navíc, pokud si rozmyslíte svou návštěvu, je možné zrušení a přesunutí do 24 hodin před návštěvou.

Konečně, pokud plánujete cestu do muzea, můžete se tam dostat metrem (linky 3, 7 a 9), vlakem (linky A a E) nebo autobusem (linky 21, 32, 45, 66, 68, 72, 73). Pokud přijedete autem, nejbližší parkoviště je parkoviště Meyerbeer Opera. Nicméně, v blízkosti muzea není k dispozici bezplatné parkování.

Takže se připravte zpochybnit své vnímání, podnítit svou zvědavost a ponořit se do světa paradoxů a iluzí v Paradox Museum v Paříži!