Zavítejte do národního mořského centra – Nausicaá

Zavítejte do národního mořského centra - Nausicaá 1

Nausicaá, národní mořské centrum, které se nachází na adrese Centre National de la Mer Boulevard Sainte Beuve BP 189, 62203, Boulogne Sur Mer Cedex, ve Francii, je předním poskytovatelem jedinečných a pamětihodných zážitků z podmořského světa. Tohle centrum je na první pohled dechberoucí. Jeho velkolepá atrakce nabízí možnost setkat se s mnoha různými druhy podmořských živočichů, kteří zde žijí v srdci přírodních scenérií, které napodobují jejich původní prostory.

Vstupenky s možností přeskočení fronty k zakoupení online:

 

Nausicaá je dnes otevřeno od 09:30 do 18:30 a je přístupné pro všechny věkové skupiny. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, můžete kontaktovat pořadatele této aktivity prostřednictvím centra nápovědy Tiqets.

Vstupenka do Nausicaá zahrnuje možnost přeskočení fronty, což vám umožní rychlejší přístup k atrakcím, aniž byste museli čekat. Kromě toho je okamžitě doručena, takže nemusíte čekat na její doručení. Toto vstupenkové centrum je také bezbariérové a vstupenky jsou přijímány v mobilu, což znamená, že je to přístupné pro všechny.

 

Nausicaá je největším evropským akváriem a je domovem pro více než 50 000 živočichů. Toto místo nabízí jedinečnou příležitost sledovat řadu podmořských živočichů v jejich přirozeném prostředí. Zde můžete vidět žraloky šedé, obrovskou mantu, neuvěřitelnou medúzu, mořskou želvu, tučňáky, krokodýly a mnoho dalších.

Místo je také známé svými vzdělávacími programy a živými ukázkami krmení, které zdůrazňují význam ochrany moří. Od svého otevření v roce 1991 přilákalo Nausicaá více než 17 milionů návštěvníků, včetně 5 milionů školních dětí, kteří se podíleli na různých vzdělávacích programech.

Pokud chcete zrušit svou rezervaci, můžete tak učinit do 23:59 dne před svou návštěvou a získáte plnou finanční náhradu. Tato vstupenka, jakmile je zakoupena, nelze přesunout na jiný termín.