NEJDRAŽŠÍ NOČNÍ KLUB NA SVĚTĚ NABÍZÍ SPECIÁLNÍ DRINKY.MOHLI BYSTE SI JEJICH DOVOLIT?

NEJDRAŽŠÍ NOČNÍ KLUB NA SVĚTĚ NABÍZÍ SPECIÁLNÍ DRINKY.MOHLI BYSTE SI JEJICH DOVOLIT? 1

Použití diamantů je zaručený způsob jak zvednout cenu čehokoliv. Podobné pokusy byly zaznamenány také v Asii, kde diamanty zvedly cenu koktejlu, který byl při ceně $ 26 000 dolarů jeden z nejdražších na světě.

To však není nic oproti cenám v nejdražším baru na světě Movida London. Už jen rezervace stolů v tomto vychytaných baru, který je otevřen pouze 3 večery v týdnu stojí od $ 1600 – 12,250 dolarů.

Flawless-CocktailV klubu potkáte jen smetánku a lidí, kteří se pohybují ve vyšších kruzích. Byl několikrát oceněn prestižní cenou Master Bartender Ethan Leslie Leong. Do svých nápojů dávají kromě prvotřídního alkoholu diamanty od švýcarského klenotníka Mouawad.

Doposud nejdražší nápoj byl podáván v londýnském ultra Movida Club v roce 2007. Nazývali ho „Flawless“ a při jeho výrobě byl použit koňak Louis XIII, šampaňské Cristal Rose, hnědý cukr, Angostura, pár vloček 24 karátového jedlého zlata a 11-karátový bílý diamantový prsten na dně. Nápoj byl podáván během Vánoc a byl oceněn na 35.000 liber (56.700 dolarů).